Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi kendi hayallerinizi hayata geçirebilmeniz için sınav sınav şartı olmayan avantajlı üniversite eğitimi sağlamaktadır.

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Çağımızın meslekleri arasında yer alan mühendislik alanında kaliteli ve geniş kapsamlı bir eğitim almak istiyorsanız, yurt dışında eğitim alternatifini de değerlendirebilirsiniz. Yaşam giderlerinin son derece ekonomik olmasıyla bilinen Ukrayna’da Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi öğrencisi olarak da üniversite okuma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğitim kalitesi çıtasını her geçen yıl yükselten okul, öğrencilerin beklentilerini tam olarak karşılayan üniversiteler arasında yer alıyor.

Ukrayna’da okumak için seçiminizi Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi yönünde yaptığınızda herhangi bir sınava girmenize gerek kalmıyor. Sınavsız giriş yapabileceğiniz okul için lise diplomasına sahip olmanız yeterli olabiliyor. Diplomanız ile birlikte sağlık sorunu yaşamadığınıza dair alacağınız sağlık raporu ile birkaç belge daha hazırlayarak bu okulun öğrencisi olma keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Üniversite ayrıca yabancı öğrencilerin 25 yaşından büyük olmasını da istemiyor. Yani sınavsız giriş yapılan okul için geç kalmadan başvurunuzu yapmalısınız.

Rusça ya da Ukraynaca dillerinde eğitim veren Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi için yabancı öğrencilerin bu dilleri biliyor olması gerekiyor. Dolayısıyla bu iki yabancı dilden seçtiğiniz bölüm için sorunlu olan dili bilmiyorsanız üniversitenin sunduğu ön eğitim imkanından faydalanmanız ve 10 ay süren hazırlık eğitimine katılarak bu iki dilden birini öğrenmeniz gerekiyor. Ön eğitim dönemi tamamlandığında size bir sertifika veriliyor. Sertifikanızı aldıktan sonra bir sonraki eğitim yılında seçtiğiniz bölümde okumaya başlayabiliyorsunuz.

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi her yıl 1 eylülde eğitim dönemini başlatıyor. Tıpkı ülkemizde olduğu gibi her eğitim yılı toplamda 2 sömestr dönemi boyunca sürüyor. Yıllık eğitim ücretleri son derece düşük tutulduğundan bütçe sıkıntısı yaşamadan okulun yüksek kalite düzeyindeki eğitiminden faydalanmak mümkün olabiliyor. Siz de düşük bir bütçe ile bu okulda okuyabilir ve geniş kapsamlı bir eğitimden geçerek meslek hayatınıza kendinize güvenen bir birey olarak başlayabilirsiniz.

Elbette her üniversite gibi Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi de teorik bilgi odaklı bir eğitim sistemine sahip. Ancak pratik yapma olanakları da öğrencilerin tümüne sunuluyor. Öğrenciler edindikleri bilgiler henüz taze iken pratik yaparak uygulamalı deneyim yaşama imkanına sahip olabiliyor. Bu da mesleki bilgi ve becerilerini henüz üniversite dönemindeyken geliştirmelerine olanak tanıyor. Meslek hayatlarına çok daha donanımlı bir şekilde başlama imkanını elde edebiliyorlar.

Mühendislik alanına ilgi duyan tüm gençlere kapılarını açan Zaporijya Mühendisliği Akademisi için ödenmesi gereken yıllık eğitim ücreti ve okulun öğrencilere sunduğu imkanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile görüşebilirsiniz. Alacağınız danışmanlık hizmeti ile geleceğinize dair ilk adımları çok daha kararlı bir şekilde atabilirsiniz. Ukrayna’da üniversite öğrencisi olmanın avantajları, alınan diplomanın denklik durumu, en güncel verilerle üniversitelerin yıllık eğitim ücretleri gibi aklınıza takılan tüm soruları yöneltebilir ve size en uygun üniversite ile bölümü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Eğitim Dilleri

Ukraynaca Rusça

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

İnstagram ; Eurostar

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!