Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi ; Beden eğitimi ve spor lisans programlarında ekonomik maliyetlere lisans okuma imkanı sunan üni..

Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Türkiye’de üniversiteye giriş sınavından istediğiniz puanı alamadıysanız tercihinizi sınavsız giriş imkanı sunan üniversiteler yönünde kullanabilirsiniz. İstediğiniz puanı yakalayamamış olmanız üniversite eğitimi almaktan mahrum kalabileceğiniz anlamına gelmiyor. Yurt dışında eğitim dendiğinde ilk akla gelen ülkeler arasında Ukrayna da bulunuyor. Eğer siz de tercihinizi bu yönde kullanırsanız okumak için seçebileceğiniz okullardan biri de Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi olabilir. Spor ve beden eğitimi üzerine kalite düzeyi yüksek, modern bir eğitim sistemine sahip olan okul, sizin de beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır.

Ülkenin en prestijli üniversiteleri arasında yer alan Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi öğrencisi olmak için lise diplomasına sahip olmak yeterli oluyor. Aynı şekilde meslek lisesi diplomasına sahip olarak da bu okulun eğitiminden faydalanabilir ve sınavsız kayıt yaptırarak üniversite mezunu olma şansını yakalayabilirsiniz. Ancak her okul gibi bu eğitim kurumunun da bazı koşulları olduğunu bilmenizde fayda var. 25 yaşını geçmemiş olmak ve herhangi bir sağlık sorunu yaşamıyor olmak gibi koşullar hakkında her türlü bilgiyi edinmek için yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile görüşmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden online ortamda da merak ettiğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi Rusça ya da Ukraynaca eğitim veren okullar arasında yer alıyor. Bu okulu seçen yabancı öğrencilerin tercih ettikleri bölümde okumaya başlamadan önce ön eğitim olarak da değerlendirilen hazırlık dönemi eğitiminden geçmesi gerekiyor. Bu sayede eğitim alacakları dili, güçlü bir akademisyenden hızlı ve kolay bir şekilde öğrenme şansını elde eden öğrenciler, kısa sürede iyi düzeyde yabancı dil bilgisine sahip olabiliyor. 10 ay süren ve 2 dönemde tamamlanan hazırlık dönemi eğitimleri esnasında öğrencilere matematik, fizik, biyoloji gibi alanlarda en temel eğitimler de veriliyor.

Tüm öğrenciler aynı bilgi düzeyine erişiyor ve aynı zamanda eksik bilgilerini tamamlarken mevcut bilgilerini de Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi eğitim sistemi sayesinde tazelemiş oluyor. Ardından branş eğitimlerine geçilebiliyor. Oldukça büyük ilgi gören Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi şaşırtacak düzeyde düşük yıllık eğitim ücretlerine sahip. Bu sayede orta gelir düzeyine sahip olan aileler de çocuklarının bu kaliteli ve prestijli üniversitede okumasını sağlayabiliyorlar. Ayrıca Ukrayna’da yaşam giderleri de ucuz olduğundan ailelerin çocukları için geniş bir bütçe ayırmalarına gerek kalmıyor.

 Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi için yıllık olarak ödenmesi gereken ücret nedir? Ukrayna’da öğrenci olmanın ne gibi avantajları var? Bu ve buna benzer sorulara yanıt bulmanız çok daha net bir karar vermenizi sağlayacak. İşte bu nedenle daha fazla zaman kaybetmeden yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile görüşmeniz gerekiyor. Tüm sorularınıza yanıt bulmanızı sağlayacak bu görüşme ile geleceğinizi şekillendiren önemli bir seçimi daha doğru şekilde yapabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!