Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi ; Rahat bir akademik eğitim dönemi geçirmek isteyen öğrencilerin ilk tercihi olan Lviv Ulusal

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek yurt dışında eğitim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu alanda Ukrayna’da eğitim vermekte olan en kaliteli, en prestijli üniversitelerinden biri olan Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattımızı arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımızdan bu konu ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi 8 Temmuz 2009 yılında Self-İktidar (onotom) Ulusal araştırma statüsü unvanını almıştır. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi referans üniversitesi olarak kendini Ukrayna halkına kabullendirmiştir.

Sizde dilerseniz Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi sürecinde çalışmalarınızı yürütme imkanına sahip olabilirsiniz. Kurulduğu ilk yıllardan beri Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi, Avrupa’nın güçlü bir bilim ve eğitim merkezi, teknik ile ilgili fikir ve buluşların yaratıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Her zaman elit ve kaliteli mühendisler yetiştirmiştir. Bu prestijin oluşturulmasında pek çok öğretmen, profesör ve bilim insanının payı vardır.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber verilmektedir. Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz bu üç dilden bir tanesini tercih ederek eğitim görme imkanına sahiptir.

Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili bir bilgiye sahip değilseniz sizi öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahipseniz, konuşulanları anlayabiliyor ve anladıklarınıza akıcı bir aksana sahip bir şekilde cevap verebiliyorsanız siz doğrudan Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüm doğrultusunda lisans eğitimi alabilmektesiniz.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi Eğitim

Lviv  Politeknik Üniversitesi 1844 yılında kurulmuş olması ile beraber Doğu Avrupada yer alan en eski üniversitelerden birisi olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan üniversite tarih boyunca hep fikir icat ve jenarötör buluşlarının üniversitesi olmuştur. Ukrayna’nın önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan bu üniversitede son derece yetenekli uzmanlar yetişmektedir. Öğretim kadrosuna bakıldığında  bir üniversite olduğu anlaşılmaktadır. Uzmanlar yurt içi ve yurt dışından mezun olan alanında kendisini ispat etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öğrenciler başarılı bir şekilde eğitilmektedir. Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde uygulanmakta olan eğitim sistemi bütün dünyanın kabul etmiş olduğu başarılı bir eğitim sistemi olan ve aynı zamanda sürekli olarak kendini yenileyerek geliştiren bir eğitim sistemidir. Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde öğrenciler bologna eğitim sistemi ile eğitilmektedir. Bu eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmeleri ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmelerinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal alması sağlanmaktadır.

Bu sistem ile beraber öğrenciler Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim müfredatı ile bire bir oranda eğitim gördüklerinden dolayı yapılmakta olan çalışmalarda öğrencilere kaliteli bir şekilde eğitim sunuluyor ve öğrencilerimiz Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde mezun olduktan sonra bir çok Avrupa ülkesinde diplomasını kullanabildiği gibi ülkemize geri döndüğünde de elde etmiş olduğu diplomayı yüksek öğretim kurumu denklik sistemi dahilinde kullanma imkanına sahip olmaktadır. Sizlerde dilerseniz bu alanda Lviv  Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz.

  • UKRAYNA’DA ULAŞIM
  • Ukrayna birçok büyük Avrupa ülkesiyle bağlantılıdır ve birçok uluslararası uçuş Ukrayna’yadır. 
  • Uluslararası trenler birçok ülkeden Ukrayna’ya girmektedir. Karadeniz’den Akdeniz’e çeşitli şehirlerden gemiler mevcuttur.
  • Birçok şehir ve kasabaya otobüs servisleri mevcuttur.
  • Ukrayna’da sınırsız sayıda taksi hizmeti mevcuttur. Ukrayna’da otomobil kullanmaları için yabancıların uluslararası sürücü belgesine ihtiyacı vardır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!