odessa uluslararası humaniter üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter üniversitesi öğrencilere sunduğu faydalar arasında sınav şartı olmadan lisans okuma avantajı da yer almaktadır.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )  Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer alan Odessa kentinde bulunan kaliteli bir şekilde eğitim veren Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmekte olan ve bologna eğitim sistemi dahilinde Rusça, Ukraynaca ve İngilizce eğitim veren ve sisteme sahip bir şekilde eğitim veren kurumudur.

Köklü bir geçmişe sahip olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde zengin kaynakları ve gelişmiş internet ağlı sınıflarla bilimsel alanda eğitim çalışmaları yapan gelişmiş bir üniversite olduğunu gerek yapmış olduğu çalışmalarla gerek ise öğrencilerine sunmuş olduğu hizmetler ile göstermektedir.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) sosyal aktivite konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. İş eğitim programları üniversiteler arası proje hazırlama k gibi fonksiyonları da yerine getirmektedir. Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )  Avrupa üniversiteler birliğinin en asil üyelerinden biridir. Ayrıca Avrasya üniversiteler birliğinin de üyesi olmuştur.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Bölümleri Fiyatları

 1. Ekonomi Bölümü
 2. İşletme Bölümü
 3. Matematik Bölümü
 4. Mekanik Enstitüsü Bölümü
 5. Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümü
 6. Mikrobiyoloji Bölümü
 7. Biyoloji Bölümü
 8. Kimya Bölümü
 9. Hukuk Bölümü
 10. Gazetecilik Bölümü
 11. Sosyal Hizmetler Bölümü
 12. Sosyal Bilimler Bölümü
 13. Siyasi Bilimler Bölümü
 14. Coğrafya Bölümü
 15. Felsefe Bölümü
 16. Alman Filolojisi Bölümü
 17. Doğal ve Beşeri bilimler Bölümü

Odessa Humaniter Üniversitesi Bölümleri Ücretleri

Bölümler Ukraynaca İngilizce Hazırlık
Tıp 3.850$ 4.000$ 2.500$
Diş Hekimliği 3.850$ 4.000$ 2.500$
Eczacılık 3.850$ 4.000$ 2.500$
Bilgisayar Mühendisliği 3.850$ 2.250$ 2.500$
Hukuk 2.150$ 2.250$ 2.500$
Yazılım Mühendisliği 1.750$ 2.250$ 2.500$
Siber Güvenlik 1.750$ 2.250$ 2.500$
Tedavi ve Ergoterapi 1.750$ 1.900$ 2.500$

Bu bölümlerin birinde sizde kaliteli bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )  dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ve tabi bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde iyi bir lisans eğitimi için;

Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde ededeğiniz bu lise diploması ile beraber Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi (dahilinde kayıt işlemleriniz gerçekleştrilecektir.

-Biliyoruz ki Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bir hazırlık eğitimi sürecine tabi tutulacaksınız.

Bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber konu ile ilgili akıcı bir şekilde aksana sahip iyi bir yabancı dil bilginiz olacaktır. Eğer İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca konusunda iyi bir bilgiye sahipseniz bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber iyi bir şekilde lisans eğitimi almak için doğrudan tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirilmekte olacaksınız.

– Sağlıklı olmalısınız. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından sağlık muayenesinden geçirilmeniz gerekmektedir. Heyet önünden geçecek bu rapor ile beraber aids olmadığınızın onaylanması gerekiyor. Aids olmadığınızı gösteren bu raporun öncelikle tercümesi sağlanarak noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanması gerekmektedir.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU ) dahilinde kaliteli bir eğitim sürecine girmek için bu şartlara uyum sağlıyor olmalısınız. Bu şartlara uygun bir yapıya sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak konu ile ilgili alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyle beraber gerekli çalışmaları sürdürme imkanına sahip olacağız.

Yurt dışında eğitim görme gibi bir imkanınız var ise Uluslararası Humaniter Üniversitesinde alacağınız eğitim sizin hayatınızda dönüm noktası olacak bir karar olacaktır. Bu alanda yapılacak çalışmalarda alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber gerek Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ( Beşeri Bilimler Akademisi- MGU )  kayıt başvurularında tam başarı sağlamış olan ekibimizde bu konuda tam destek alabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Humaniter Üniversitesi Ukrayna’nın kıyı kesiminde bulunan turizm acısından oldukça gelişmiş bir liman şehri olan Odessa’da yer alır. Son derece iyi donanıma sahip hızla büyüyen ve eğitim alanında yenilikçi, çok yönlü olan üniversitede kültür merkezi, sinema kulübü, konferans salonu, modern sınıflar, spor merkezleri, öğrenci kafeleri ve büyük bir kütüphane bulunmaktadır. Yerli ve yabancı öğrencilerin ihtiyaçlarını donanımlı modern binalarında, eğitim kadrosu olarak da doçent ve profesörleri üst düzeyde bilgi birikimlerini paylaşarak prestiji ve kaliteyi yaymaktadırlar. Üniversite bünyesinde 4 fakülte,2 enstitü ve 17 uzmanlık dalında eğitim verilmektedir. Türkiye’den gönderdiğimiz öğrenciler istedikleri bölümlerde okuyabilmektedir. Yeni eğitim dönemi açık öğretim şeklin de okunabilir ya da dersler ve sınavlar internet üzerinden İngilizce olarak okunabilir. Örgün eğitimlerde üniversitemizde bulunan tüm bölümlerde zaten eğitimler Rusça dili ile alınabilmektedir.

Uluslararası Humaniter Üniversitesinde eğitim Eurostar Yurtdışı eğitim işbirliğinde geçekleştirilmektedir. Başka kurum ve kuruluşlarla başvurular geçersizdir.

Eğitim Lisans Programları

 • Diş Hekimliği 4500$
 • Eczacılık 4000$
 • Psikoloji 3500$

Uzaktan Eğitim Lisans Programları 2000$

 • -Uluslararası İlişkiler
 • -Uluslararası Ekonomik İlişkiler
 • -Uluslararası Hukuk
 • -İşletme Yönetimi
 • -İşletme Ekonomisi
 • -İşletme
 • -Hukuk
 • -Hukuk Bilimi
 • -Sosyal Bilimler Bölümleri
 • -Filoloji Bilimler Bölümleri
 • -Sanat Ve Dizayn

Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Bölümleri 2500$

 • -Uluslararası Hukuk
 • -İşletme Yönetimi
 • -Hukuk Bilimi

#odessahumaniterüniversitesi #odessaüniversiteleri #ukraynaüniversiteleri

Odessa Humaniter Üniversitesi Sık Sorulan Sorular

Uluslararası Humaniter Üniversitesi Bologna standartlarına göre eğitim verdiği için YÖK tarafından akredite edilmiştir. Mezun olan gençler YÖK denkliği ve uluslararası diploma geçerliliği konusunda hiçbir sorun yaşamazlar. Bu şartlar uzaktan eğitimde de geçerlidir. Çünkü Ukrayna uzaktan eğitim sisteminde genel eğitim ile online eğitim arasında hiçbir fark yoktur. Diplomanın özellikleri ve nitelikleri de aynıdır.

Odessa Humaniter Üniversitesi'nde Tıp ve Eczacılık Bölümü Ukraynaca için 3.850$ ve İngilizce için 4.000$'dır. Yıllık diş hekimliği eğitiminin maliyeti de aynı şekilde Ukraynaca 3.850$ ve İngilizce 4.000$'dır

Tercih Sebepleri

Ukraynada Üniversite OkumakOdessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!