odessa ekonomi üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi ; Diplomanız ile üniversitede istediğiniz bölüme kayıt olmak Odessa Ekonomi üniversitesinin öğrencilere sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır.

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Bologna eğitim sistemi dahilinde çalışmalarınızı yürüterek iyi bir ekonomist olmak isterseniz öncelikli olarak yapmanzı gereken şey şudur ki lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız şartı aranıyor. Bu işlemler esnasında yapacağınız çalışmalardan bir diğeri ise aranan şartları yerien getirmiş olmanızdır. Öncelikli olarak şunu belirtmekte fayda var ki Odessa Ekonomi Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça ya da İngilizce olarak belirlenmiştir.

Bu iki dilden en az bir tanesine ileri derecede hakim değilseniz Odessa Ekonomi Üniversitesinde bir yıllık hazırlık eğitimi sürecinden geçmek için yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Bunun akabinde ise sağlıklı olduğunuzu belirten heyet raporundan çıkmış bir şekilde aids olmadığınızı gösteren raporun tercümesi yapılarak noter huzurunda onaylanmış bir şekilde kaymakamlık onayından da geçirilmiş olması gerekmektedir.

Bunların akabinde doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelmeniz durumunda alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber ekip arkadaşlarımız ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar dahilinde %100 bir şekilde Odessa Ekonomi Üniversitesi kayıt kabulü süreci ve %100 Ukrayna’da eğitim vizesi başvurusu sonuçları ile bu alandaki hizmet kalitemizi gözler önünde sergilemekteyiz.

Bunu iki taraf arasında yapılacak olan sözleşme dahilinde yazılı döküman olarak sizlere sunuyoruz ve yapacağımız çalışmalar ile beraber eğer başarısızlık sonucu ortaya çıkar ise bütün paranızı aynen iade ediyoruz. Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilidne yer alan bölümlere şöyle bir bakalım;

 1. Ekonomi ve Üretim Yönetimi Bölümü
 2. Finansal ve Ekonomi Bölümü
 3. Muhasebe ve Ekonomi Bölümü
 4. Bankacılık ve Ekonomi Bölümü
 5. Uluslar arası İktisat Bölümü
 6. Ticaret Bölümü
 7. İş eğitim Merkezi(MBA) Bölümü
 8. Felsefe Bölümü
 9. Tarih Bölümü
 10. Siyaset Bilimi Bölümü
 11. İktisat İnsan kaynakları Bölümü
 12. Hukuk Bölümü
 13. Tarım ekonomisi Bölümü

Ekonomi üniversitesinde buluması gereken en önemli bölümleri görmekteyiz. Bu bölümler dahilinde alacağınız bir yıllık hazırlık eğitimi ile beraber akıcı bir aksana sahip yabancı dil bilgisine sahip olacaksınız ve bunun akabinde ise alacağınız lisans eğitimi dahilinde iyi bir ekonomi eğitimine sahip olmuş olacaksınız. Odessa Ekonomi Üniversitesi ile beraber alanınızda yoğunlaşacağınız bölümler dahilinde iyi bir çalışma ile beraber sizleri iyi bir gelecek bekliyor olacaktır. Bunun muhtemel sonuçları arasında yer alan saygın bir çevre kaliteli bir yaşam tarzı sizinle olacaktır.

İyi bir eğitim alan kişi için iş imkanları daima bulunmaktadır. İyi bir eğitim alan kişi iş imkanlarını kendi bünyesinde oluşturmaktadır. Dolayısı ile kafasını kullanarak hayatı boyunca sürdüreceği bu çalışmalar ile beraber gerek ekonomi alanında ağırlaştırılmış bir eğitim görerek gerek diğer alanlarda Odessa Ekonomi Üniversitemiz bünyesinde eğitim görerek kendini geliştirmeye, bilgiyi araştırarak öğrenmeye ve elde ettiği bilgileri kullanabilecek bir birey olmaya yönelik bir takım çalışmalarda bulunması beklenmektedir. Bu beklentileri en iyi bir şekilde sonuçlandırmayı başacak olan yine öğrencilerimizdir.

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan yurt dışından gelen öğrencilerimiz dilerse Odessa Ekonomi Üniversitesi bünyesinde yer alan yurtlarda konaklama imkanına sahip olurken dilerseler arkadaşları ile bir araya gelerek ev kiralayarak çalışma faliyetlerini gruplar halinde sürdürebilirler ya da dilerseler aileler ile beraber yapacakları sözleşmeler dahilinde bir aile yanına giderek konaklama imkanına sahip olabilirler. Bu alanda Ukrayna’da bir çok aile yurt dışından gelmiş olan öğrencilerimizin konaklamasına sözleşmeler dahilinde izin vermektedir.

Sizde bolgona eğitim sistemi dahilinde iyi bir eğitim sürecine tabii tutulmak isterseniz yapmanız gereken şey öncelikli olarak EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi Eurostar

Kaliteli bir ekonomi eğitimi ile hayatınıza yön vermeye ne dersiniz? Alacağınız bolgona eğitim sistemi ile beraber iyi bir üniversitede iyi bir yabancı dil eğitimi ile Ukrayna’nın en saygın, en prestijli üniversitelerinden birinde eğitim görmek sizinde hakkınız..

 1. Ekonomi ve Üretim Yönetimi Bölümü
 2. Finansal ve Ekonomi Bölümü
 3. Muhasebe ve Ekonomi Bölümü
 4. Bankacılık ve Ekonomi Bölümü
 5. Uluslar arası İktisat Bölümü
 6. Ticaret Bölümü
 7. İş eğitim Merkezi(MBA) Bölümü
 8. Felsefe Bölümü
 9. Tarih Bölümü
 10. Siyaset Bilimi Bölümü
 11. İktisat İnsan kaynakları Bölümü
 12. Hukuk Bölümü
 13. Tarım ekonomisi Bölümü

Bölümlerinden bir tanesini tercih ederek eğitim görmeye başlayabilirsiniz. Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok aynı zamanda üniversite sınavına girmenize de gerek yok aranan bir kaç şart var bu şartları yerine getiriyor olmanız yeterlidir..

Odessa Ekonomi Üniversitesinde eğitim görmek için: Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra aids olmadığınızı gösteren heyet tarafından onaylanmış bir sağlık raporu aranmaktadır. Elde edeceğiniz bu sağlık raporunun tercüme edilmiş bir şekilde noter huzurunda onaylanması ve aynı zamanda kaymakamlık tarafından da bir onay sürecine tabi tutulması gerekmektedir.

Bunların yanı sıra öğrencimiz eğer Rusça ya da İngilizce bilgisi yok ise bir yıllık hazırlık sürecinden geçirilecektir. Bu hazırlık eğitimi dahilinde öğrencimizin iyi bir şekilde eğitim alabilmesi için yirmi beş yaşın üzerinde öğrenci kabul edilmemektedir. Bütün bu şartlara uygunsanız doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek işlemlerinizi alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız tarafından yapılamsını sağlayabilriiz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibimiz tarafından şimdiye kadar %100 Odessa Ekonomi Üniversitesi kayıt kabul başvurusu ve bunun yanı sıra %100 Ukrayna vizesi başvurusu alınmış olması Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibinin kalitesini ortaya çıkarmaya yetiyor. Aramızda yapacağımız sözleşme dahilinde iyi bir çalışma yürüteceğiz.

İyi bir eğitim alarak geleceğinizi güvence altına almalısınız. Bunun dışında yapacağınız çalışmalara bakacak olursak bir personel ağır şartlar altında çalışmakta ve bir çok eğitimsiz kişi ise en pis işlerde kullanılmaktadır. Dolayısı iel siz alanında en iyi şekilde eğitim alarak nezih bir çalışma ortamında rahat bir çalışma sergileyebilirsiniz.

Yapacağınız çalışmalar ile beraber ne kadar uzmanlaşırsanız çevrenizde o kadar saygın bir kişiliğe sahip olacaksınız ve o kadar aranan bir kişilik olacaksınız. Dolayısı ile çağdaş bir yaşam tarzınız rahat bir sosyal yaşantınız olacaktır. Çalışmalarınızı Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde bu yönde ilerletebileceksiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bütün dünyanın yaygın bir şekilde kullanmaya çalıştığı bolgona eğitim sistemidir. Bolgona eğitim sisteminde öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten aynı zamanda öğretmenleri ise sadece pasif birer verici olarak görmekten ziyade öğrencileri yapacakları çalışmalar ile beraber araştırmalara yönelik bir şekilde bilgi edinmeyi temel hedefleri arasına getirmiş, öğretmenleri ise öğrencilerin çalışmalarında katkı sağlamak ve onlara doğru olanı öğretmek maksadı ile çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır.

Yılda iki kez öğretmenler tarafından kullanılmakta olan kanaat notu ile beraber bologna eğitim sisteminin getirmiş olduğu etcs kredi sistemi ile beraber öğrenciler bu alanda yapacakları çalışmalarda çok iyi başarılar elde etmektedir.

Sizde iyi bir eğitim alarak iyi bir yaşam sürmek isterseniz öncelikle Odessa Ekonomi Üniversitesinde iyi bir ekonomi eğitimi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!