Kiev ulusal Metalurji Üniversitesi

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi ; Bölüm kararınızı verirken düşüncenizi profesyonel kurum olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına..

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi

Oldukça geniş kapsamlı bir iş ağı sunabilen metal bilimi eğitimi Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi tarafından da sunuluyor. Ukrayna’nın gözde eğitim kurumları arasında yer alan bu üniversitede eğitim alan gençler, mezun olduktan sonra pek çok farklı sektörde iş hayatına atılabiliyor. Özellikle sanayi sektöründe görev yaparak büyük başarılara imza atan gençlerin mezun olduğu bu okulda yabancı öğrenciler de eğitim alabiliyor.

Türkiye’den her yıl çok sayıda öğrencinin üniversite eğitimi almak için tercih ettiği Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi kaliteli eğitimi ve modern bilimlerle harmanlanan eğitim müfredatı ile eğitim dünyasında ön plana çıkmayı başarıyor. Öğretim görevlisi kadrosu ile de dikkat çeken okul kendine ve geleceğe güvenen, mesleki anlamda tam donanımlı bireyler yetiştiren ender üniversiteler arasında yer alıyor.

Ukrayna’nın yeni üniversiteleri arasında yer alıyor olmasına karşın kısa sürede öğrenciler için çok sayıda olanağın sunulduğu kapsamlı bir eğitim kurumuna dönüşen Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi hem gençlerin hem de ailelerin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Örneğin bu okulu tercih eden yabancı öğrenciler de dahil olmak üzere tüm gençler barınma problemi yaşamıyor. Çünkü kampüs içerisinde 2 ya da 3 kişilik odaların bulunduğu yurtlar mevcut. Yurtlar konfor düzeyi yüksek olduğundan öğrencilerin severek kaldığı birer alana dönüşüyor. Ders çalışma alanları, yemekhanesi gibi pek çok alanın bulunduğu yurtlarda barınmak istemeyen öğrenciler için de alternatifler mevcut.

Kentte ev kiraları oldukça düşük ve öğrenciler eşyalı bir ev kiralayarak yurt yerine evde konaklamayı da tercih edebiliyorlar. Aslında Ukrayna yaşam koşulları bir hayli ekonomik olan üniversiteler arasında yer alıyor. Dolayısıyla Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi seçiminde bulunan öğrenciler ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan eğitim hayatlarını tamamlayabiliyor. Beslenme ya da giyim ihtiyaçlarını da cüzi ödemeler ile karşılayabilen öğrenciler sosyal etkinlikler için de rahatlıkla bütçe ayırabiliyor.

Kiev Ulusal Metalurji Üniversitesi çok sayıda farklı bölüm seçeneği sunarak öğrencilerin kendi ilgi alanlarına yönelik mesleki eğitim almalarını sağlayabiliyor. Gelecekte de önemi kaybolmayan mesleklere sahip olabilecek gençler okulda Rusça ya da Ukraynaca eğitim alıyor. Bu nedenle branş eğitimlerine geçmeden önce 10 aylık bir hazırlık eğitimi almaları gerekiyor. Bu eğitim esnasında yabancı dil öğrenmelerinin yanı sıra en temel alanlarda da gençlere bazı bilgiler veriliyor. Matematik, fizik, kimya gibi alanlarda da gençler bilgilerini tazeleme şansını yakalayabiliyor.

Bu okulda eğitim alınabilmesi için herhangi bir sınava girilmesi gerekmiyor. Sınavsız kayıt yapılabilen okulun bazı ön koşulları bulunuyor. Bu koşulları öğrenmek ve kayıt için gerekli tüm prosedürü yerine getirmek için öncelikle yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile görüşebilirsiniz.Ulusal Metalurji Üniversitesi hangi koşulları istiyor, yıllık eğitim ücretleri ne kadar, eğitim dönemi ne zaman başlıyor gibi pek çok sorunuza yanıt bulmak için danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!