Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği

Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği

Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği ; Sınav şartları nedeniyle çözüm bulamadığınız inşaat mühendisliği ve üniversiteye yerleşme

Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği

Her yer inşaatlarla dolu ve her an da yenileri ekleniyor. Hangi şehirde veya ülkede olursanız olun mutlaka yeni bir yapılaşma ile karşılaşırsınız. Bunun nedeni tüm dünyada İnşaat sektörünün inanılmaz derece büyümesinden kaynaklanıyor. Bugünün olduğu kadar geleceğin de en önemli meslek alanlarından olduğu için sektörde bol bol İnşaat Mühendisi ihtiyacı doğuyor.

Firmalar yurt dışından da yurt içinden de devamlı İnşaat Mühendisi alımı yapıyorlar ve gençlerin çoğu başka ülkelerde iyi koşullarda çalışma şansı yakalıyor. Bu kadar avantajın bir arada olması tabi ki Türk öğrencilerin de İnşaat Mühendisliği okuma isteğini kamçılıyor. Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümüne sınavsız girin, siz de hayatınızı değiştirin.

Tüm yaşantınızı ve geleceğinizi değiştirecek bu denli önemli bir kararı vermeden önce şunu söyleyelim ki, üniversite sınavlarına girmeden de kolayca İnşaat Mühendisliği okuyabilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümleri tüm şehirlerde bulunan okullarda ve Teknik veya İnşaat Mimarlık Üniversitesi adındaki eğitim kurumlarında verilmektedir. Kiev, Harkov, Lviv gibi şehirlerdeki üniversitelerde İnşaat Mühendisliği eğitimi alabilir ve senelik harç bedeli olacak sadece 2000$ ile 6000$ arasında ücret ödersiniz.

Sınavsız İnşaat Mühendisliği Kaydı Yaptırın

Tüm Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümlerinde eğitim dili Rusçadır. Okullara göre harç bedeli değişkenlik gösterse de belli bir aralığın dışına çıkmamaktadır. Üniversitelerin hepsi yoğun talep alan, Bologna Eğitim Kriterlerini benimsemiş, modern ve bilimsel eğitim veren kurumlardır. Öğrencilerin hepsi tam donanımlı şekilde mezun olurlar ve Europass diploması alırlar. Avrupa’da birinci sınıf kalitede kabul gören mavi diploma aynı zamanda ülkemizde de tanınmakta, öğrencilerimiz döndüklerinde de kolayca iş bulabilmektedirler.

Lisans eğitiminizi alabilmek için avuç dolusu paralar ödeyerek dershanelere gitmek, üniversite sınavlarına girip stres içinde kalmak yerin hemen Ukrayna Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği bölümlerine başvurun. Her yıl Haziran ayında öğrenci başvurularını almaya başlayan üniversiteler kontenjan durumlarına göre Eylül, Ekim veya Kasım aylarına kadar öğrenci kabul etmektedir. Ancak kayıtların çabuk dolması halinde olumsuz durumlar da yaşanabileceği için elinizi çabuk tutun.

Evrak veya vize işlemlerinizde sorun çıkabilme ihtimalini ya da işlerin yavaş yürüme durumunu her zaman göz önünde bulundurun ve hiçbir aksilikle karşılaşmamak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelin. Sizlere en iyi hizmeti sunacak olan danışmanlar sayesinde kayıt işlemlerinizi vaktinden önce bitirebilir ve Ukrayna’da sorunsuz eğitim hayatınıza başlayabilirsiniz. Sınavsız İnşaat Mühendisliği okumak için size sunulan bu fırsatı değerlendirerek, gelecekte iyi kazanan, pek çok ülkede çalışma şansı olan bir Mühendis olabilirsiniz.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!