odessa ulusal denizcilik üniversitesi

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Yüksek maaşlı bölümlerde kaliteli eğitim alabileceğiniz Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi diploma geçerliliği olan eğitim kurumudur.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde iyi bir üniversite eğitimi almak isterseniz Eurostar yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek bu alanda yapacağımız çalışmalar dahilinde gerek Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi kayıt esnasında elde ettiğimiz %100 kayıt onayı sonuçları dahilinde gerek ise Ukrayna vizesi başvuruları kapsamında elde etmiş olduğumuz %100 vize başvurusu onayından dolayı bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber alanında uzman ekibimiz tarafından sizlerde Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde bir eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Ukrayna dahilinde eğitim vermekte olan kurumlar arasında denizcilik ve su mühendisliği alanında çalışmalarını yürütmekte olan üniversitemizde Bologna eğitim sistemi hakim bir şekilde eğitim verilmektedir. Bologna eğitim sürecinden bahsedecek olursak bu eğitim sistemi günümüzde bütün dünya tarafından ön görülmüş bir eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapacağınız çalışmalar esnasında temel hedefimiz öğretmen ile öğrenci arasında ki diyaloğu çok daha güçlü bir hale getirmektedir.

Bu eğitim sistemi dahilinde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin tercih ettikleri konu ile beraber isterler ise Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinde ya da teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyede olan Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar laboratuvarında iyi bir araştırma sürecine dahil olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir araştırma ve uygulama sürecine girmiş olacaksınız ekip arkadaşlarınız ile beraber yapacağınız bu çalışmalar dâhilinde araştırma kaynaklarınızın yetersiz olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken bir başka şey ise kayıt döneminde lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Bunun yanı sıra bir sağlık kuruluşundan sağlıklı olduğunuzu gösteren sağlık raporunu heyet tarafından kontrol edilmiş bir şekilde noter huzurunda onay aldıktan sonra kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmektedir. Bu durumda ise yapacağınız çalışmalar esnasında doğrundan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi başvuru ofislerine gelerek bu alanda sizlere yardımcı olabiliriz.

Odessa Denizlik Üniversitesi Bölümleri Ücretleri

Bölüm Fiyat
Gemi Yapımı ve Okyanus Teknolojileri 1.800$
Taşımacılık Teknolojileri 1.800$
İşletme Ekonomisi 1.800$
Su Taşımacılığı 1.800$
Gemi İnşa ve Okyanus Mühendisliği 1.800$
Deniz Hukuku 1.800$
Mekanik Mühendisliği 1.800$
Hukuk 1.800$
Psikoloji 1.800$
Gemi Makineleri 1.800$
Makine Elektroniği 1.800$

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi Eğitim

12 Haziran 1930 Tarihinde kurulmuş olan üniversitemiz dahilinde verilmekte olan eğitim su ve su mühendisliği alanında olmakla beraber bir yıllık hazırlık eğitimi dışında dört yıllık bir lisans eğitimi sürecine tabi tutulmaktadır. Öğrenciler bu alanda yapacakları çalışmalar dahilinde iyi bir üniversite eğitimi almak için Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi bünyesinde iyi bir eğitim almaları sağlanmaktadır. Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim Bologna eğitimidir. Bütün dünyanın kullanmaya çalıştığı bu eğitim sistemi dahilinde sizlerde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle iyi bir gelecek için iyi bir eğitim almış olacaksınız. Yapacağınız çalışmalar dahilinde arkadaşlarınız ile beraber bir ekip çalışması sürdürebileceksiniz.

Yurt dışında alacağınız eğitimler dahilinde iyi bir referans imkanına sahip olmuş olacaksınız. Yurt dışından gelmekte olan öğrenciler için öncelikle İngilizce eğitimi verilmekte olan Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi ile beraber öğrencilerimiz bu alanda en iyi şekilde eğitilmektedir. Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Denizcilik Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz doğrudan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofislerine gelmeniz gerekmektedir. Bize doğrudan ulaşmak için yapmanız gereken 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak doğrudan iletişime geçme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapacağımız çalışmalarda üniversite kayıt kabul başarısı ve bunun yanı sıra öğrencilerimiz için vize başvuruları neticesinde iyi bir başarımız bulunmaktadır.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde iyi bir üniversite eğitimi almak isterseniz Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek bu alanda yapacağımız çalışmalar dahilinde gerek Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi kaydı esnasında elde ettiğimiz %100 kayıt onayı sonuçları dahilinde gerek ise Ukrayna vizesi başvuruları kapsamında elde etmiş olduğumuz %100 vize başvurusu onayından dolayı bu alanda yıların vermiş olduğu tecrübe ile beraber alanında uzman ekibimiz tarafından sizlerde Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde bir eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.
Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Ukrayna dahilinde eğitim vermekte olan kurumlar arasında denizcilik ve su mühendisliği alanında çalışmalarını yürütmekte olan üniversitemizde Bologna eğitim sistemi hakim bir şekilde eğitim verilmektedir. Bologna eğitim sürecinden bahsedecek olursak bu eğitim sistemi günümüzde bütün dünya tarafından ön görülmüş bir eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapacağınız çalışmalar esnasında temel hedefimiz öğretmen ile öğrenci arasında ki diyalogu çok daha güçlü bir hale getirmektedir.

Bu eğitim sistemi dahilinde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin tercih ettikleri konu ile beraber isterler ise Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinde ya da teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyede olan Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar labaratuvarın da iyi bir araştırma sürecine dahil olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir araştırma ve uygulama sürecine girmiş olacaksınız ekip arkadaşlarınız ile beraber yapacağınız bu çalışmalar dâhilinde araştırma kaynaklarınızın yetersiz olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken bir başka şey ise kayıt döneminde lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Bunun yanı sıra bir sağlık kuruluşundan sağlıklı olduğunuzu gösteren sağlık raporunu heyet tarafından kontrol edilmiş bir şekilde noter huzurunda onay aldıktan sonra kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmektedir. Bu durumda ise yapacağınız çalışmalar esnasında doğrundan Eurostar yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek bu alanda sizlere yardımcı olabiliriz.

Odessa Ulusal Denizcilik Eurostar

12 Haziran 1930 Tarihinde kurulmuş olan üniversitemiz dahilinde verilmekte olan eğitim su ve su mühendisliği alanında olmakla beraber bir yıllık hazırlık eğitimi dışında dört yıllık bir lisans eğitimi sürecine tabi tutulmaktadır. Öğrenciler bu alanda yapacakları çalışmalar dahilinde iyi bir üniversite eğitimi almak için Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi bünyesinde iyi bir eğitim almaları sağlanmaktadır. Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim Bologna eğitimidir. Bütün dünyanın kullanmaya çalıştığı bu eğitim sistemi dahilinde sizlerde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle iyi bir gelecek için iyi bir eğitim almış olacaksınız. Yapacağınız çalışmalar dahilinde arkadaşlarınız ile beraber bir ekip çalışması sürdürebileceksiniz.
Yurt dışında alacağınız eğitimler dahilinde iyi bir referans imkanına sahip olmuş olacaksınız. Yurt dışından gelmekte olan öğrenciler için öncelikle İngilizce eğitimi verilmekte olan Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi ile beraber öğrencilerimiz bu alanda en iyi şekilde eğitilmektedir. Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz doğrudan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru ofislerine gelmeniz gerekmektedir.

Bize doğrudan ulaşmak için yapmanız gereken 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak doğrudan iletişime geçme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapacağımız çalışmalarda üniversite kayıt kabul başarısı ve bunun yanı sıra öğrencilerimiz için vize başvuruları neticesinde iyi bir başarımız bulunmaktadır.

#ukraynagemikaptanlığı #ukraynadagemikaptanlığı #ukraynadenizcilik #yurtdışındagemikaptanlığı #yurtdışındadenizcilik #ukraynaüniversiteleri

Dördüncü Kaptan (uzaktan görevli memur) 3500-4500 dolar. Üçüncü kaptan (seyahat görevlisi) 4000-5000 dolar. İkinci kaptan (uzun mesafeli rotalarda yardımcı pilot) 9.000-10.500 dolar. İlk kaptan (uzak kaptan) için 13.000-15.000 ABD Doları.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi 1.800 dolardan başlar. Üniversitede uzun mesafe kaptanlığı, deniz hukuku ve deniz makine mühendisliği gibi bölümlerde eğitim alabilirsiniz.

Tercih Sebepleri

Ukraynada Denizcilik OkumakOdessa National Maritime UniversityOdessa National Maritime UniversityOdessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!