İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

Gençlerin hayallerini süsleyen bir geleceğe sahip olmasını sağlıyor. Prestijli üniversite kariyer planlarınızı gerçekleştirmenize vesile olmaktadır.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

Bütün dünyanın tanıdığı kaliteli bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi dahilinde iyi bir üniversite eğitimi almak isterseniz 1661 yılında kurularak Ukrayna’nın en köklü üniversitelerinden biri olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde iyi bir üniversite eğitimi alabilirsiniz. Üstelik alacağınız eğitimler dahilinde elde edeceğiniz diplomalarınızda yüksek öğretim kurumu yani yök ile bulunan denklik sistemi dahilidne bir çalışma yürütmeniz mümkün olacaktır.

Bu çalımalar ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim görme imkanına sahip olabileceğiniz gibi bu alanda gerekli işlemlerin yapılması için Eurostar yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde görev almakta olan ekip arkadaşlarımız yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber çalışmalarını sürdürerek sizlere en iyi ve en hızlı şekilde hizmet verebilmek için gerekli alt yapı çalışmalarını arttırma peşindedir. Bu alanda gerek İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümler ile ilgili kayıt işlemlerinde elde edilen tam başarı oranı gerek ise Ukrayna’da eğitim için gerekli olan vize işlemleri çalışmasında elde edilen tam başarı oranı ile beraber İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim süreci sizi bekliyor olacaktır.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi Eğitim

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde çalışmalarınızı sürdürmek için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor ve bir lise diplomasına ihtiyacınız var. Bunun dışında aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporuna ihtiyacınız olacaktır. Bu raporun İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi kaydı işlemleri için en fazla iki ay önce yapılması gerekmetkedir.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde eğitim görebilmek için aids olmadığınızı gösterecek olan sağlık raporunun, sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından bir heyet raporundan geçirilmesi gerekiyor. Elde edilecek olan bu raporun tercüme edilmiş bir şekilde noter huzurunda onaylanması gerek. Bunun akabinde ise rapor kaymakamlık tarafından onaylanmalıdır.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden biri tercih edilmektedir. Bu alanda verilmekte olan eğitimler ile beraber öğrencilerimizin kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdümeleri sağlanıyor.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde verilmekte olan bologna eğitimi ile beraber eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız bir yıl sürecek hazılrık eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Dolayısı ile yapacağınız çalışmalar dahilinde gerek araştırma konularında gerek ise bu çalışmalarda başarılı bir şekilde hazırlık sınıfını alanında uzman eğitim görevlileri tarafından verilen kaliteli yabancı dil eğitimleri ile beraber geçerek sizlerde İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görebilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde eğitim vermekte olan fakültelere bakacak olursak ;

 • Biyoloji Fakültesi
 • Kimya Fakültesi
 • Kültür Fakültesi
 • Ekonomi Fakültesi
 • Elektrik Fakültesi
 • Çeviri Fakültesi
 • Coğrafya Fakültesi
 • Jeoloji Fakültesi
 • Tarih Fakültesi
 • Filoloji Fakültesi
 • Hukuk Fakültesi

Gibi günlük hayatımızda bir çok anlamda oldukça geçerli meslek dallarına yönelik fakülteler bulunmakta olan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesin sizde başarılı bir şekilde eğitim görme imkanlarından yararlanabilrisiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalarınızda öncelikli olarak Euro star yurt dışı eğiitm merkezi başvuru ofisinde görev yapmakta olan ve alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim ve öğretim hizmetleri vermekte olan üniversitemiz dahilinde sizlerde başarılı bir şekilde eğitim görme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Konaklama için dilerseniz İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yer alan yurtlarda konaklayabilirsiniz bunun yanı sıra arkadaşlarınız ile bir ev kiralayarak bazı sorumlulukların bilincinde olarak yaşayabilir ya da İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi çevresinde oturmakta olan aileler ile ilgili bir eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde alacağınız kaliteli bir eğitim ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir hat imkanına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!