Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Donetsk Turizm ve İşletme üniversitesi 'nde lisans programlarında eğitim görebilir ve diplomanıza kavuşarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Geleceğin parlayan sektörleri arasında yer alan turizm ya da hemen her ülkede geniş iş imkanları bulunan işletme alanlarında üniversite eğitimi almak için mutlaka üniversiteye giriş sınavlarından yüksek puanlar elde etmiş olmanız gerekmiyor. Eğer binlerce genç gibi siz de yurt dışında eğitim almaya sıcak bakıyorsanız, hiçbir sınava girmeden Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi eğitimi alabilir, okula kaydınızı kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz. Çünkü bu okulda okuyabilmek için sınav şartı aranmıyor.

Ukrayna’da eğitim veren Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi her yıl yüzlerce yabancı öğrencisini mezun ederek ülkelerine yetişmiş birer birey olarak gönderiyor. Bu öğrenciler arasında elbette Türkler de var. Türkiye’de üniversiteye giriş sınavını kazanamamış olan gençler ya da kaliteli bir eğitim almak için Ukrayna’yı tercih edenler, rotasını Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi yönüne çeviriyor. Son derece keyifli bir eğitim yılı geçirerek hayallerindeki mesleğe ilk adımlarını güvenle ve donanımlı bir mesleki bilgi ile atabiliyorlar.

Özellikle turizm ve işletme alanlarında tizi bir eğitimden geçirilen gençler teorik bilgi odaklı olan eğitimlerini pratiğe dökme imkanına da sahip olabiliyor. Çünkü okulda sadece teorik bilgi odaklı bir eğitim verilmiyor. Aynı zamanda öğrencilerin bol bol pratik yapmaları ve okulda edindikleri bilgileri deneyimleme şansını sunuyor. Dolayısıyla Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi öğrencileri meslek hayatlarına başlamadan önce mesleki tecrübe de kazanmaya başlayabiliyor.

Modern bir eğitim sistemine sahip olmasının yanı sıra ekonomik yıllık eğitim ücretleri ile de ön plana çıkan Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi Rusça ve Ukraynaca eğitim dillerine sahip. Yabancı öğrencilerin önce bir ön eğitimden geçerek bu dilleri öğrenmeleri sağlanıyor. Yaklaşık olarak 10 ay süren ön eğitim aşamasında yabancı dil bilgisini iyi seviyeye çekebilen öğrenciler 2 dönem şeklinde tamamlanan ön eğitimin ardından sertifika alıyor. Bu sertifika ile seçtikleri bölüm için kayıt yaptırabiliyorlar. Ardından üniversite eğitimlerine başlayabiliyorlar.

Ukrayna’da üniversite eğitimine büyük önem verildiğinden öğrencilerin tüm gereksinimlerinin de kolay bir şekilde karşılanabilmesi, ön planda tutuluyor. Bu nedenle ülkedeki diğer üniversiteler gibiTurizm ve İşletme Üniversitesi de öğrencilerine her türlü sosyal ve kültürel imkanı sunuyor. Aynı zamanda barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için yabancı öğrencilerin de kalabildiği öğrenci yurtları inşa ediliyor. Yurtlar oldukça modern bir yapıya sahip ve 2 ya da 3 kişilik odalardan oluşuyor. Yurt binası içerisinde ders çalışma alanları, bilgisayar odaları ve yemekhane gibi çeşitli bölümler de yer alıyor.

Bilindiği gibi üniversitelerin yıllık eğitim ücretleri her yıl yenileniyor. Eğer siz de yurt dışında üniversite okumayı tercih ediyorsanız ve bu okulda eğitim almayı seçerseniz ne kadar yıllık eğitim ücreti ödemeniz gerektiğini şimdiden öğrenebilirsiniz. Yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile hemen görüşerek her türlü ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!