Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi

Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi

Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi ; Bazen ufak bir dokunuş hayatınızı değiştirir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığının size yapacağı en ufak destek geleceğiniz için adım sağlayacaktır.

Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi

Doktor olmak, insanların hayatını kurtarmak çok kutsal bir iştir ve gerçekten pek çok genç için de okuması hayal bölümlerin başında gelir. Tıp eğitimi hem çok zordur, hem de sınavlarda da pek çok kişi için yüksek puan almak manasındadır. Girmesi zor, okuması daha da zor bir bölüm olsa da gençler için ideallerine ulaşırken bu zorlukların pek anlamı olmuyor. Yine de yeterli puanı tutturamadığı için hayalindeki tıp eğitimini de alamayan öğrencilerin sayısı ne yazık ki oldukça fazla. Bu durumda iseniz ve doktor olmak istiyorsanız sizleri Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi lisans eğitim için başvurmaya davet ediyoruz. Üstelik bu eğitimi alabilmek için tek bir üniversiteden çok daha fazla seçeneğe sahip olacaksınız. Tıp fakültesi okumak için yüksek puanlar almanız gereken Ygs ve Lys olmadan doğrudan kayıt yaptırabileceğiniz Ukrayna üniversitelerinde ayrıca çok da uygun rakamlara öğrenim göreceksiniz.

Tüm hayatınızı değiştirecek bu önemli kararı verirken, hangi şehirde veya hangi üniversitede Tıp okumak istediğinize de karar verebilirsiniz. Dilerseniz Kiev Tıp Fakültesi’ne kayıt yaptırabilir ve başkentin tüm olanaklarından yararlanabilir veya bir başka önemli üniversite olan Harkov Tıp Fakültesi’ne kayıt yaptırırsınız. Seçiminiz ne olursa olsun alacağınız eğitim sınavsız ve kaliteli olacaktır. Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi seçenekleriniz içinde Donetsk Ulusal Tıp üniversitesi ve Lugansk Tıp Devlet Üniversitesi de var. Tüm okullarında dünya standardını yakalayan Ukrayna üniversitelerinde hayalinizdeki gibi bir doktor olabilirsiniz.

Doktor Olmak İçin Sınavlara Girmeye Gerek Yok

Çok kazanan bir cerrah olabilir, çocuk doktoru olarak minicik hayatlara dokunabilirsiniz. Dünyada hem en geçerli, hem de her yerde iş bulabileceğiniz yegane mesleklerin başında geldiği gibi, son derece kutsal bir görev olarak da herkesin sevgisini kazanan bir bilim dalıdır. Dnipropetrovsk Devlet Tıp Akademisi’ne kayıt yaptırarak sınavsız bu hayallere ulaşabilir veya hiçbir puan almadan doğrudan Odessa Tıp Üniversitesi’ne de gidebilirsiniz. Hazırlık ardından lisans eğiminize başlayacağınız okullardan biri de Lviv Ulusal Tıp Üniversitesidir. Mezun olduğunuzda Europass mavi diploma alabileceğiniz Ivano Frankvisk HersonTıp Üniversitesi de sizleri hayallerinize ulaştıracaktır.

Tüm tıp fakülteleri ve Sağlık Bilimleri alanındaki eğitim kurumlarında eğitim dili Rusçadır ancak aynı zamanda öğrenciler İngilizcelerini de geliştirebilmektedirler. Üniversitelerde tıp eğitimi almanın bedeli ise yıllık sadece 2500 ile 6000 Dolar arasında değişmektedir. Ukrayna Üniversiteleri Tıp Fakültesi eğitiminizi başlatmak, sınavsız başvuruda bulunmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile temasa geçebilir, size en yakın ofislere giderek kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!