dnepropetrovsk devlet finans üniversitesi.

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi ; Yüksek kalitede eğitim fırsatları en ucuz fiyatlar ve sınav şartı olmaksızın kayıt garantisi ile Dnepropetrovk Devlet Finans Üniversitesi olacaktır.

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi

Ekonomi alanında eğitim almak isteyen gençlerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi Ukrayna için son derece mühim bir merkez halini almış durumda. Ülkenin en yeni üniversiteleri arasında yer almasına karşın gerek başarılı öğretim görevlisi kadrosu, gerekse kaliteli eğitim sistemi ile tüm donanımını kısa sürede tamamlamayı başardı. Her yıl yüzlerce öğrenci bu okulda verilen geniş kapsamlı eğitimlerden faydalanma imkanına sahip olabiliyor.

Finans sektörü son derece geniş kapsamlı bir kavram ve dolayısıyla Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi öğrencilere alan yani bölüm seçme imkanı tanıyor. Çok sayıda farklı branşlarda bölümler ile eğitim veren okulda sadece ülke vatandaşları değil diğer ülkelerden gelen yabancı öğrenciler de eğitim alabiliyor. Üstelik mezun olunduğunda yabancı öğrenciler diledikleri ülkede meslek yaşantılarına başlayabiliyorlar. Uzun vadede bu okulda aldıkları eğitimin kalitesinden kaynaklı pek çok avantajı yaşayan mezun öğrenciler, gençlere bu okulu önermeye devam ediyor.

Öğrenciler için pek çok imkanın bir arada sunulduğu Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi öğrenci yurtları ile barınma problemini ortadan kaldırıyor. Yabancı öğrenciler de bu yurtlarda kalabiliyor. Yurtlar 2 ya da 3 kişilik odalardan oluşan, konforlu ve modern bir yapıya sahip. Öğrenciler genellikle yurtta kalmaktan memnun olsa da evde kalmak isteyen öğrenciler için de çok sayıda eşyalı ev bulunuyor. Ukrayna yaşam koşulları son derece ekonomik olan bir ülke ve ev kiralamak öğrencilerin bütçesini zorlamıyor. Bu nedenle dileyen öğrenciler rahatlıkla okula yakın semtlerden ev kiralayabiliyor.

Kafeler, ders çalışma alanları, kütüphane gibi çok sayıda ihtiyacı karşılayacak platformlara da sahip olan Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi öğrencilerin yaşam bakımından ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarına olanak tanıyor. Bu okulda eğitim almak için lise diplomasına sahip olmak yeterli olabiliyor. Üniversite sınavı ya da benzer bir sınava girerek belirli bir puanı elde etmiş olma gibi şartlar aranmıyor. Lise diploması ile okula kayıt yaptırarak dilediğiniz bölümde eğitim alabiliyorsunuz.

Ancak 25 yaşını doldurmamış olmak ve sağlıklı olunduğuna dair bir sağlık raporuna sahip olmak gibi birkaç koşula da uygun olunması gerekiyor. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi Rusça ya da Ukraynaca eğitim veren okullar arasında bulunuyor. Bu okulda eğitim almak için haliyle söz konusu dilleri biliyor olmak gerekiyor. Bunun için öğrencilere 10 ay süren bir hazırlık dönemi eğitimi veriliyor ve eğitim dilinin iyi seviyede öğrenilmesi sağlanıyor.

Yurt dışında eğitim almak isteyen gençler için Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi eğitim kalitesi ve sunduğu olanaklar ile ön plana çıkan seçeneklerden biri haline geldi. Bu okulda okumak isteyen gençlerin nasıl bir prosedür izlemeleri gerektiği konusunda ise yurt dışında eğitim danışmanlığı firmalarından bilgi alınabiliyor. Gerekli koşullar ve üniversite hakkında merak edilen tüm sorulara danışmanlık firmaları aracılığı ile yanıt bulabilirsiniz.

  • UKRAYNA’DA ULAŞIM
  • Ukrayna birçok büyük Avrupa ülkesiyle bağlantılıdır ve birçok uluslararası uçuş Ukrayna’yadır.
  • Uluslararası trenler birçok ülkeden Ukrayna’ya girmektedir. Karadeniz’den Akdeniz’e çeşitli şehirlerden gemiler mevcuttur.
  • Birçok şehir ve kasabaya otobüs servisleri mevcuttur.
  • Ukrayna’da sınırsız sayıda taksi hizmeti mevcuttur. Ukrayna’da otomobil kullanmaları için yabancıların uluslararası sürücü belgesine ihtiyacı vardır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!