dnepropetrovsk_alfred_nobel_üniversitesi.png

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi erken kayıt avantajlarıyla kayıt olabilir ve hayallerinizi en güzel ülkelerden biri olan Ukrayna’da .

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

1933 yılında eğitim vermeye başlayan Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi eğitim konusunda son derece titiz ve detaylı bir sistemi benimsemiş olmasıyla ön plana çıkıyor. Kuruluşundan bu yana öğrenciler için her türlü imkanın adeta seferber edildiği ve kısa sürede teknik alt yapısı, sosyal platformları ve başarılı akademisyen kadrosu ile eğitim çıtasını yükselten okul, her yıl Ukrayna gençlerinin yanı sıra yabancı öğrenciler tarafından da büyük ilgi görüyor. Türkiye’de de popülerlik kazanmaya başlayan üniversitede eğitim almak ise oldukça keyifli…

Türkiye’de, Ukrayna’da eğitim dendiğinde ilk akla gelen üniversitelerden biri haline gelen Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi gençler için yatay geçiş ya da dikey geçiş imkanları da sunan bir okul olduğundan yüz güldüren bir seçenek olmayı da başarıyor. Öncelikle bilinmesi gereken, bu okulda eğitim almak için öğrencilerin ülkemizdeki gibi LYS ve benzeri bir sınava girerek belirli bir puan barajının üstüne çıkmış olması gerekmiyor. Çünkü sınavsız öğrenci kabul eden bir üniversite ve dolayısıyla ülkemizde üniversite okumak için gerekli puanı kazanamamış öğrenciler rahatlıkla rotasını bu eğitim kurumuna çevirebiliyor.

Her okul gibi Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi de sadece belirli koşullar sunuyor. Örneğin sağlıklı olmak ve bunu sağlık raporu ile belgelemek, 25 yaşını aşmamış olmak, okulun koşulları arasında yer alıyor. Bu ve buna benzer koşulları öğrenerek uygun olup olmadığınızı anlamak için yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile görüşebilirsiniz. Lise diplomasına sahip olmak üniversitenin öncelikli koşulları arasında yer alıyor. Meslek lisesi diploması da kabul ediliyor. Sadece Ukrayna vatandaşları değil yabancı öğrenciler de okul tarafından sunulan öğrenci yurdunda barınma şansını elde ediyor.

Öğrenci yurtları çok sayıda ülkeden farklı olarak gayet modernize edilmiş binalarda sunuluyor. 2 ya da 3 kişilik odalarda kalma imkanı sunulan Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi öğrenci yurtlarında ders çalışma alanları, masa tenisi gibi çeşitli aktivite alanları, çamaşırhane, yemekhane gibi tüm ihtiyaçların giderilebildiği çok sayıda platform mevcut. Öğrenciler yaşamsal zorunlu ihtiyaçlarını karşılamak için okul kampüsü dışına çıkma gereği dahi duymuyor.

Yıllık eğitim ücretleri Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi dendiğinde en çok merak edilen hususlar arasında yer alıyor. Eğer bu okulda eğitim almak isterseniz belirli bir ücreti ödemek durumundasınız. Fakat bu ücret Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkenin eğitim ücretleri ile kıyaslandığında son derece makul rakamlardan oluşuyor. Hatta Türkiye’de dershane ücretlerinden dahi daha düşük rakamlarla ödeme yaparak, gayet kaliteli ve titiz bir eğitimden geçilmesi mümkün olabiliyor.

Alfred Nobel Üniversitesi yıllık eğitim ücretleri ne kadar sorusu da dahil olmak üzere merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulmak için yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile görüşebilirsiniz. Bu sayede en güncel ve en detaylı bilgileri de edinme imkanını yakalamış olacaksınız.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!