Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Binlerce Türk öğrenci gemi kaptanlığı bölümü okumak için Ukrayna’da akademik eğitim almayı tercih etmekte ve ayrıcalıklardan yararlanmaktadır.

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Uzak diyarlar sizi çağırıyorsa, her daim denizde olmak istiyorsanız ve deniz sizin için bir tutkuysa eminiz idealinizdeki meslek de denizle alakalıdır. Bu denli tutkulu durumlarda gençlerimizin çoğu Gemi Kaptanı olmak istiyorlar. Son derece özel ve zor bir meslek olmasının yanı sıra her üniversitede olmadığından gençler için sınırlı ihtimaller söz konusu. Hele ki ülkemizde Ygs ve Lys ile uğraşan gençlerimiz tutkunu oldukları bu mesleğe sahip olmak için gerçekten emek sarf ediyorlar. Ukrayna’da eğitim Gemi Kaptanlığı konusunda gençlere sınırsız bir özgürlük tanıyor. Her şeyden önce kimseyi sınava sokmuyorlar ve taban puan uygulamaları da yok. Sadece lise diploması ile başvurulabiliyor. Eğer siz de Gemi kaptanı olmayı arzuluyorsanız bu fırsat tam size göre.

Karadeniz’in en önemli liman kentlerinden biri olan Odessa Denizcilik Akademisi’nde alabileceğiniz Gemi Kaptanlığı eğitimi 1 yıl hazırlık ve 4 yıl lisans programı içerir. Eğitim dili Rusçadır ve hazırlık sınıflarında dünyanın her yerinden gelen yabancı öğrenciler bulunmaktadır. Renkli bir sosyal yaşama sahip olan üniversitede Denizcilik eğitimleri büyük bir ciddiyetle verilmektedir. Çok sayıda profesöre sahip olan üniversitenin akademik kadrosu oldukça etkileyicidir. Bu nedenle alacağınız eğitimlerde en doğru, en güncel bilgilerle desteklenirsiniz. Gemi Kaptanlığı bölümünde okurken aynı zamanda staj görme şansınız da olacaktır.

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı Eğitimi

Ukrayna’da eğitim Gemi Kaptanlığı için yanıp tutuşan gençlere hem çok uygun harç bedelleri, hem de sınavsız giriş imkanı sunmaktadır. Lise diplomanızla başvuruda bulunabileceğiniz bölümden mezun olduğunuzda dünyanın dört bir yanındaki limanlarda görev alabilirsiniz. Tüm dünyada geçerli bir diplomanız olsun istiyorsanız bu şansı kesinlikle değerlendirmelisiniz. Olimpik yüzme havuzu, dev yemekhaneleri ve spor tesisleri ile öğrencilerin her türlü konforunu düşünen üniversitede, sosyal açıdan da kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız.

Dünya standartlarını hedefleyen Ukrayna’da eğitim Gemi Kaptanlığı bölümünde öğrencilerin bilgiyle donatılması kadar pratik bilgilerinin, becerilerinin de gelişmesini sağlamaktadır. Gençler aldıkları eğitimi pratik uygulamalarla destekleyecek her türlü ekipmana kolayca ulaşmaktadırlar. Sınavsız, Rusça öğrenebileceğiniz, her türlü teknik imkandan, sosyal aktiviteden yararlanabileceğiniz bu cazip eğitim fırsatını değerlendirmek için Haziran ayında başlayan başvuruları kaçırmayın.

Ukrayna çok önemli bilimsel çalışmaların yapıldığı üniversitelerinin yanı sıra, hareketli sosyal yaşantısı ile de sizleri mest edecektir. Her an yeni insanlarla taşacağınız, seyahatler yapabileceğiniz, maddi olarak kolayca yaşayabileceğiniz ülkenin size sunduğu sınavsız eğitim için hemen başvurun. Kayıt işlemlerinizi yaptırabileceğini Eursotar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşerek Gemi Kaptanı olmaya hazırlanın.

Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!