Lviv İşletme ve hukuk

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi ; Eurostar Bölüm seçimi yapmanızda size yardımcı olmaktadır. Lviv İşletme ve Hukuk üniversitesine memnuniyet garantili kayıt işlemlerinizi yerine getirmekteyiz.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Ukrayna’nın en eski üniversitelerinden biri olan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi kaliteli eğitim sistemi ile ön plana çıkan ender eğitim kurumları arasında yer alıyor. İşletme ve hukuk alanlarında eğitim almak isteyen gençlerin öncelikli seçimi olmayı başarmış olan kurumda modern, geniş kapsamlı, teorik bilginin pratik bilgi ile harmanlandığı, bilimin ön planda tutulduğu bir eğitim müfredatı uygulanıyor. Dolayısıyla bu okuldan mezun olan gençler oldukça donanımlı bireyler olarak meslek hayatlarına başlama ayrıcalığını da elde edebiliyorlar.

Modern bir şekilde dizayn edilmiş binalarda eğitim veren Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi yurt dışından da yabancı öğrenci kabul ediyor. Türkiye’den de çok sayıda genç üniversite eğitimi almak için bu okulu tercih ediyor. En modern teknikler kullanılarak gerçekleştirilen eğitim sayesinde öğrencilerin günümüz iş dünyasına olan hakimiyeti kazanmaları da kolaylaşıyor. Ayrıca okul, zamanın en verimli şekilde kullanıldığı bir eğitim sistemine sahip olduğundan öğrencilerin mesleki bilgilerini hızla kazanmalarının da yolu açılıyor.

Ukrayna’da okumak isteyen ve tercihini Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi yönünde kullanan öğrencilerin herhangi bir sınava girmiş ya da belirli bir puanı elde etmiş olmaları gerekmiyor. Sınavsız yurt dışında eğitim veren okullar arasında yer alan eğitim kurumuna lise diplomasına ya da meslek lisesi diplomasına sahip olanlar kayıt yaptırabiliyor. Sağlık sorunu olmadığı raporlayabilen ve 25 yaşından büyük olmayan her genç bu okulun sunduğu kaliteli eğitimden faydalanabiliyor.

Ülkedeki üniversiteler gibi Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi de Rusça ve Ukraynaca eğitim veriyor. Dolayısıyla seçtiği bölüme bağlı olarak bu dillerden birini öğrenmesi gerekiyor. Yabancı öğrenciler 10 ay süren ve iki dönemde tamamlanan hazırlık eğitimi sürecinden geçiriliyor. Ön eğitim olarak da adlandırılan bu zaman zarfında yabancı dil bilgisinin yanı sıra öğrencilere bazı alanlarda en temel eğitimler de verilebiliyor. Belirli bir düzeyde yabancı dil bilgisi de kazanan öğrenciler hazırlık eğitimini tamamladıktan sonra sertifika almaya hak kazanıyor.

Öğrenciler için pek çok imkanın bir arada sunulduğu bir yaşam alanına dönüşmüş olan kampüs içerisinde Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi eğitim binaları da yer alıyor. Ayrıca kütüphane, kafeler, çeşitli spor ve sosyal etkinlik alanları gibi platformlar da öğrenciler için hazırlanmış durumda. Bu alanlardan faydalanan gençler okul dışında kalan zamanlarını da gayet verimli ve keyifli bir şekilde değerlendirme imkanına sahip olabiliyorlar.

Son birkaç yıl içerisinde adından daha fazla söz ettiren ve daha fazla sayıda öğrencinin okumak için tercih ettiği Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi bünyesinde siz de eğitim alabilirsiniz. Üniversite mezunu olmak için sınava girmenizi zorunlu kılmayan okula dair merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bu alanda uzmanlaşmış olan yurt dışında eğitim danışmanlığı firması ile görüşerek siz de üniversite hayalinizi hemen gerçekleştirin.

  • UKRAYNA’DA ULAŞIM
  • Ukrayna birçok büyük Avrupa ülkesiyle bağlantılıdır ve birçok uluslararası uçuş Ukrayna’yadır. 
  • Uluslararası trenler birçok ülkeden Ukrayna’ya girmektedir. Karadeniz’den Akdeniz’e çeşitli şehirlerden gemiler mevcuttur.
  • Birçok şehir ve kasabaya otobüs servisleri mevcuttur.
  • Ukrayna’da sınırsız sayıda taksi hizmeti mevcuttur. Ukrayna’da otomobil kullanmaları için yabancıların uluslararası sürücü belgesine ihtiyacı vardır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!