Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık ; Son derece seçkin hocalardan eğitim alarak eczacılık okuma hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eczacılık bölümünde parlak bir gelecek bekliyor.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık

Erkek ve bayan öğrencilerin aynı anda talep gösterdiği ve dünyada en geçerli mesleklerden birine yönelik eğitim veren Eczacılık Fakülteleri ülkemizde olduğu kadar yurtdışı eğitimlerinde de yoğun ilgi görüyor. Geleceğini bu alanda geliştirmek isteyen gençlerimiz Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümlerinde okuyarak hayalini kurdukları mesleği icra etme şansı buluyorlar. Hazırlık dahil 5 yıl süren eğitimleri boyunca Rusça, Ukraynaca ve İngilizce eğitim alan gençlerimiz, en modern laboratuarlarda eğitim görüyorlar. Ülkenin en saygın bilim adamlarının derslerine girme şansı buldukları gibi teknolojik alt yapıları en iyi kalitede olan dersliklerde öğrenim görüyorlar.

Liseden mezun olur olmaz doğrudan Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık fakültesi için lisans başvurusu yapabilirsiniz. Lise diplomanız ve transkriptiniz dışında hiçbir sınav girmeseniz bile lisans eğitiminize başlayabilir, sene kaybı yaşamadan mesleki eğitiminizi alabilirsiniz. Pek çok şehirde var olan üniversitelerden herhangi birini seçebilirsiniz. Eğitim ücretleri üniversitelere göre değişmektedir ve ortalama olarak senelik alınan harç bedelleri 2500 Dolar ile 6000 Dolar arasında değişmektedir. Eczacılık eğitimi alabileceğiniz pek çok üniversite bulunmaktadır. En çok tercih edilen okullardan olan İvano-Franvisk Herson Tıp Üniversitesi veya Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi ilk tercihleriniz olabilir.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümü olan ve pek çok Türk öğrencinin tercih ettiği Dnipropetrovsk Üniversitesi ya da Odessa Tıp Üniversitesi’nde de hayallerinizin eğitimini alabilir, sınavsız şekilde lisans eğitiminizi başlatabilirsiniz. Eczacılık bölümü olan bir diğer üniversite de Harkov Tıp Üniversitesi’dir. Bulundukları şehirlerin isimlerini alan bu üniversiteler içinde Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi ve Donetsk Ulusal Tıp Üniversitesi de bulunmaktadır. Hangisini seçerseniz seçin dünya standartlarında bir eğitim alacağınızı unutmayın.

Eczacılık Fakültelerinde Sınavsız Eğitim Alın

Tüm bu üniversitelerde Rusça dilinde eğitim verilmektedir ve yıllık harç bedelleri de 2500$ ile 6000$ arasında değişmektedir. Tıp alanında bu denli ucuz rakamlara eğitim alabileceğiniz ve üstelik yabancı dil öğreneceğiniz için gerçekten şanslı olacaksınız. Geleceğinizi iyi kazanacağınız bir mesleğe yönlendirmek için Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık Fakültelerine bir an önce kayıt yaptırabilirsiniz. Doğru seçimleri yapabilmek için ve üniversiteler hakkında en yetkin bilgiyi alabilmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Üniversite sınavları dahil olmak üzere hiçbir sınav koşulu öne sürmeden öğrencilerimizi davet eden ve kontenjan açan Ukrayna’nın saygın okullarında siz de öğrenci olabilirsiniz. Ekonomik hayat koşulları kadar ucuz harç bedelleri sayesinde hayalinizdekinden daha iyi bir öğrencilik süreci geçirebilirsiniz. Fakülteler için başvuru ve kayıt işlemlerinizi başlatmak için hemen Eurostar ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!