İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi ; Kalbinizi eğitim anlamında dinlerseniz en iyi yolun lisans okumaktan geçeceğini göreceksiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi almak istermisiniz? Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok, tabi bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yok dolayısı ile sadece lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız yeterli yani sadece bir lise diplomasına sahipseniz İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tıp eğitimi almanız mümkündür.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesinde eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dilden birini öğrencinin tercihine bağlı olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu üç dilden birini tercih eden öğrencimiz tercih ettiği dil ile ilgili olarak akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgiye sahip ise doğurdan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde tıp eğitimi için lisans sürecine başlatılmaktadır. Eğer bu yazmış olduğumuz üç dilden en az bir tanesine ile düzeyde hakim değil ise öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi öğrenci adayımızı bekliyor olmaktadır.

Bu süreç içerisinde alanında uzman öğretim görevlisi öğretmenlerimiz tarafından kaliteli bir şekilde eğitilmekte olan öğrencimiz bir yıl içerisinde akıcı bir aksana sahip bir şekilde yabancı dil eğitimi almış oluyor ve bundan sonraki çalışmalarında yani lisans eğitimi süresince bu dili kullanmakta olacaktır. Bu dil ile beraber bilimsel araştırmalarda bulunması sağlanmakta olan öğrencimiz bologna eğitim sistemi ile beraber eğitilmesi sağlanmaktadır.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrencimiz için araştırmaya yönelik bir şekilde bilgileri elde etmeyi öğrenmesi ve bunun yanı sıra öğrencimizin yapacağı çalışmalar dahilinde kaliteli bir şekilde konulara hakim olması öncelikli hedefler arasında gelmektedir. Bunun yanı sıra öğrenciyi sadece pasif bir alıcı olarak görmek ya da öğretmeni sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğretmen ve öğrenci ilişkileri arasındaki diyalogları çok daha güçlü bir yapıya getirecek şekilde alt yapı çalışmalarının sağlanmakta olduğu bu eğitim sistemi içerisinde verilmekte olan tıp eğitimi ile beraber öğrencileirimizin konuya tam anlamı ile hakimiyet sağlaması için gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerini kullanmaları gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan teknolojik donanım bakımından kalitlei bir bilgisayar laboratuvarında gerekli araştırmalarda bulunmaları ya da bunun yanı sıra konunun uzmanı olan kişliler ile beraber öğrencimizin temaslar kurarak röportajlar yapmasını sağlamakta olan İvano Franskivistip Üniversitemiz bu alanda vermekte olduğu eğitim seviyesinin bütün dünyada uygulanmaya çalışıldığı bilincinde ve bu eğitim seviyesini en iyi bir şekilde öğrencilerine sunmaktadır.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Bölümleri:

  • Pedaitri
  • Diş Hekimliği
  • Eczacılık
  • Hemşirelik
  • Diş Teknisyenliği.

Tıp alanında gerekli bölümlerin tamamı İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer almakta ve bu alanda en iyi şekilde eğitim öğretim çalışmalarını sürdürmekte olan üniversitemiz gerek yurt içinden gelmekte olan öğrenciler bakımından gerek ise yurt dışından gelmekte olan öğrenciler bakımından uluslar arası bir çalışma sürdürerek bu alanda iyi bir eğitim vermektedir.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim müfredatlarını inceleyecek olursak yapılmakta olan çalışmalar dahilinde Avrupa’da yer alan eğitim müfredatları İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde uygulanmaktadır.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesinden mezun olmaya hak kazanan bir öğrenci ülkemiz şartlarında yüksek öğretim kurumu yani yök ile aralarında bulunan denklik sayesinde ülkemize geldiğinde dilerse kendi kliniğini açarak çalışma imkanına sahip olabileceği gibi yine kendi isteğine bağlı olarak sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda İvano Franskivisk Tıp Üniversitesinden elde etmiş olduğu diploma ile beraber çalışma imkanına sahip olabiliyor. Dolayısı ile Ukrayna’da almış olduğunuz eğitim ile beraber iyi bir doktor ya da eczacı olma imkanına sahip olabileceksiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eurostar

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer almakta olan kaliteli bir eğitim veren tıp üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemine bakacak olursak bologna eğitim sisteminden yararlanmakta olan İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi öğrencilerine en iyi şekilde araştırma imkanları sunmaktadır. Öğrenciler ise elde ettikleri bu imkanlar dahilinde kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürerek ects kredi sistemine dayalı bir şekilde bir üst sınıfa geçişlerini sağlamaktadır. Bir üst sınıfa geçmeyi başaran öğrencilerin eğitim hayatlarını şöyle bir inceleyecek olursak kayıt döneminde Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelmekte olan öğrenci arkadaşlarımız için alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber en iyi şekilde sonuca ulaşmanızı sağlayan ekip arkadaşlarımız bu alanda en kısa sürede gerek Ukrayna’da eğitim vizesi işlemlerinde elde ettiği tam başarı ile gerek Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan tıp bölümlerine kayıt imkanlarında elde etmiş oldukları tam başarı ile kendilerini kanıtlamış uzman kişilerden oluşmaktadır.

Bu alanda öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayıp konu ile ilgili detaylı bilgi için görüşme sağlamaktayız. Bu alanda gerekli belgelerin toplanması ile beraber işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesinde lisans eğitimi görmek için ne gibi şartlar aranıyor;

  • Öncelikli olarak bir üniversitede eğitim görmek için lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Böylelikle yapacağınız çalışmalar dahilinde Franskivisk Tıp Üniversitesinde tıp eğitimi alabiliyorsunuz.
  • Franskivisk Tıp Üniversitesinde verimekte olan eğitim dilini biliyoruz ki Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden biri olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu alanda eğer bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ileri düzeyde bir akıcı aksana sahip bilgiye sahipseniz doğurdan lisans eğitimi sürecine başlayabiliyorsunuz fakat bu üç dilden en az bir tanesi için akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak sizden istenilmekte olan şey konu ile ilgili bir yıllık hazırlık eğitimi almanızdır. Bu eğitimi alabilmek için de yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Böylelikle lisans eğitimi alabilmek için hazırlık eğitimi sürecine girecek öğrencilerimiz arasında yaş farkının çok fazla olmamasını sağlamak ve daha verimli bir şekilde eğitim vermeyi temel hedef olarak görmektedir.
  • Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek ve Ukrayna vizesi işlemleri için sağlıklı olmanız gerekmektedir. Yani aids olmamanız gerekmektedir. Bu işlemin başvuru tarihinden en fazla iki ay içerisinde yapılması gerekiyor. Dolayısı ile sağlık bakanlığına bağlı bir kuruluşta heyet raporuna tabii tutulmanız gerekmektedir. Bu alanda heyetten çıkacak sonuçlar neticesinde raporunuzun sağlıklı yani olumlu olması durumunda raporunuzun tercüme edilerek noter huzurunda onaylatılması gerekmektedir. Ayrıca bu onay ile beraber raporunuzun kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmetedir. Bu çalışmalar dahilinde en iyi şekilde Franskivisk Tıp Üniversitesinde eğitim görebilmek için sizlere Euro star yurt dışı eğitim merkezi ekip arkadaşlarımız gerekli bilgileri sunacaktır.

Sizler’de gerekli belgeleri en kısa süre içerisinde toparlayarak Franskivisk Tıp Üniversitesinde eğitim görecek olan öğrencimiz için çalışmaları hızlandırmak amacı ile bizlere bu belgeleri getirmelisiniz. Bu alanda öğrencimiz Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde mezun olması ile beraber yurdumuza geri döndüğünde yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik neticesinde çalışmalarını sürdürebilecektir. Dilerse bir poliklinik açarak dilerse sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda çalışarak nezih bir yaşam şartlarına ulaşacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


İnstagram ; Eurostar

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!