Kiev Politeknik Üniversitesi

Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Odessa Ulusal Teknik üniversitesi iyi niteliklere sahip öğrenciler yetişmesi için üst standartlarda en iyi eğitimi vermektedir.

Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi

Ukrayna’nın en kaliteli eğitim merkezlerinden biri olarak bilinmekte olan Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde eğitim alabilirsiniz. Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde eğitim almak için lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor.

Bunun yanı sıra sağlıklı olmanız gerekiyor. Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık merkezi başvuru ofisine gelerek bu alanda gerekli çalışmaların yapılması için alanında uzman kişilerden oluşmakta olan ekip arkadaşlarımız dahilinde iyi bir şekilde eğitim alma imkanına sahip olabileceksiniz.

Bologna eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan eğitim ile beraber öğrencilerin bilgiye hazır bir şekilde ulaşmasından ziyada öğrencilerin konulara bir takım araştırmalar yaparak ulaşmaları sağlanmaktadır.

Bu alanda öğrencilerin sadece pasif birer alıcı olarak görülmesinden ya da öğretmenlerin ise sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğretmenlerin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin bu alanda kendi ekip arkadaşlarını oluşturması ile beraber tercih ettikleri konuya uygun bir şekilde dilerseler Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde ya da Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça yüksek bir düzeyde bir bilgisayar laboratuvarında gerekli araştırma çalışmalarının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu alanda yapacağınız araştırmaların yetersiz olduğunu düşündüğünüz takdirde yapmanız gereken şey konunun uzmanı olan kişi, kurum ya da kuruluşlar ile bir röportaj yapmanız durumunda kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmeniz mümkün olacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda elde edeceğiniz yazılı dökümanlar ya da görsel dökümanlar ile beraber iyi bir şekilde araştırma konusuna hakim olabileceksiniz.

Bu alanda elde ettiğiniz bilgiler dahilinde iyi bir şekilde konuya hakimiyet kazanacaksınız bunun akabinde ise projelendirme ve uygulama çalışmalarınız olacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda öncelikli olarak elde etmiş olduğunuz bilgiler dahilinde öncelikle bir projelendirme çalışması yapmış olacaksınız dolayısı ile elde ettiğiniz bilgiler doğrultusunda gerekiyor ise malzeme teminatı yapmanız gerekiyor. Bu işlemlerin akabinde yapacağınız çalışma ise bir sunum çalışması olacaktır. Bunun akabinde ise öğrencimiz kaliteli bir şekilde bilgiye ulaşmaktadır.
Sizde dilerseniz bu alanda iyi bir teknik eğitim alma imkanına sahip olabileceksiniz. Bu anlamda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim öğretim süreci sizi bekliyor olacaktır.

Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi Eğitim

Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yer alan on üç tane bina içerisinde akademik departmanlar, laboratuarlar, bir kütüphane, beş okuma salonu yer alır. Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinin spor kompleksi, yedi profesyonel spor salonu, yüzme havuzu, atış poligonu ve tenis kortlarından oluşmaktadır. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar dahilinde gerek yurt içinden gerek ise yurt dışından gelmekte olan öğrencilerin eğitim aldığı bir üniversite olarak bilinmektedir.

Dokuz bin kişilik bir üniversite olan Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde yaklaşık olarak otuz iki ülkeden gelen dört yüz civarında öğrenci kontenjanı ile beraber çalışmalarını ulusal anlamda sürdürmekte olan Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Merkezi başvuru ofisinden alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber öğrencilerimizin en iyi şekilde teknik eğitime sahip olmaları için gerekli eğitim çalışmaları sürdürülmektedir. 0212 244 66 00 numarasından bu alanda uzman kişiler için kaliteli bir şekilde rahat eğitim alma imkanına sahip olabileceksiniz. Bu alanda yapılacak bir sözleşme ile gerek sizin haklarınız gerek ise bizim haklarımız koruma altına alınacaktır. Sizlerde böylelikle iyi bir eğitim sürecine tabii tutulacaksınız.

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi Önemli Mezunları

Bilim İnsanı Bölümü Mezuniyet Yılı Ödülleri
Atroschenko Vasily Ivanovych Mühendislik 1931 2 Lenin Nişanı/ Kızıl İşçi Afişi Nişanı
Gorbenko Mstislav Mstislavovyc Mühendislik 1929 3 SSCB Devlet Ödülü/ SSCB Bilimler Akademisi Ödülü
Gorbenko Mstislav Mstislavovyc Spor 1970 Snow Leopard/ Uluslararası Spor Ustası Ödülü/ SSCB Spor Ustası Ödülü/ Everest Zirvesinin 50. Yılı Jübile Ödülü
Еnnan Alim Abdul-Amidovych Kimya Bilim ve Teknoloji Onursal Ödülü/ Eğitim ve Bilim Bakanlığı Bilim Başarısı Ödülü
Nudelman Aleksandr Emmanuilovych Mühendis 1958 3 Adet SSCB Devlet Ödülü/ Lenin Ödülü/ Baş Mühendis Ünvanı

Teknik (Politeknik) Üniversitesi Eurostar

Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde eğitim almak istermisiniz. Üstelik Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde eğitim almak için üniversite sınavına hazırlanmanıza gerek yok bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yok.

Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra lise diplomasına sahipseniz doğrudan Eurostar yurtdışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan ekip arkadaşlarımız bu alanda tam başarıya sahip olmakla beraber kendilerini bu alanda kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızın yapmış oldukları çalışmalar doğrultusunda Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde dilediğiniz bölümde eğitim görme imkanına sahip olabileceksiniz.

Dolayısı ile yapılacak olan çalışmalar doğrultusunda aynı zamanda Ukraynada eğitim görmeniz için gerekli vize işlemlerini de Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız sizin adınıza en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Sizin haklarınızı korumak adına aramızda yapacağımız sözleşmeler dahilinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetler ile beraber geleceğiniz için kaliteli bir üniversite tercihi yapmış olacaksınız ve bunun yanı sıra iyi bir eğitim alarak çalışma hayatınızda da iyi bir konuma sahip olmanızı sağlayacak bilgi birikime Odessa Ulusal Teknik (Politeknik)Üniversitesi dahilinde alacağınız eğitim ile beraber ulaşabileceksiniz.

Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber yapacağınız çalışmalarda bilgiyi araştırarak ulaşma yöntemlerinden yararlanacaksınız. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı konumunda görmekten ya da öğretmeni sadece bir verici konumunda görmekten ziyade öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalogu çok daha güçlü bir hale getirilmesini sağlayacak şekilde ayarlanmasında büyük önem arz etmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalara şöyle bir bakacak olursak görüyoruz ki;

Öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturması ile beraber yapacakları çalışmalarda gerek Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise Odessa Ulusal Teknik (Politeknik) Üniversitesinde bulunan teknolojik donanım bakımından kullanışlı bilgisayar laboratuvarlarında öğrenci arkadaşlarımız gerekli araştırmaları yapabilmektedir. Bu alanda öğrenci arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürürken konuya hakimiyetlerinin güçlü bir şekilde sağlandığını gözlemlememiz mümkün olacaktır.

Bölümleri

  • İşletme, Ekonomi ve Bilgi Teknolojileri Enstitüsü
  • Elektromekanik ve Enerji Enstitüsü
  • Enerji ve Bilgisayar Entegre Yönetim Sistemleri Enstitüsü
  • Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü
  • Makine Mühendisliği Enstitüsü
  • Radyo ve Telekomünikasyon Enstitüsü
  • Kimyasal Teknoloji Fakültesi
  • Edebiyat Fakültesi
  • Otomobil Enstitüsü
  • Alman Eğitim Araştırma Enstitüsü

Yukarıda yazmış olduğumuz bölümlerden birinde eğitim görmek isterseniz üniversite sınavı stresini yaşamadan hatta üniversite sınavına girme gereği duymadan doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi ekibimiz ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili olarak da bilgi alabileceğiniz ekibimiz sizede en iyi şekilde hızlı ve gerçekci sonuçlar üreterek çözüme ulaşmanızı sağlamaktadır.

Bologna eğitim sistemi dahilinde alacağınız eğitimler ile Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim müfredatından yararlanacağınız üniversitemiz dahilinde kalitli bir eğitim aldıktan sonra ülkemize geri döndüğünüzde yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dolayısı ile elde edeceğiniz diplomalarınız ülkemiz sınırları içerisinde geçerliliklerini korumakta olacak ve siz ülkemiz sınırları içerisinde dilerseniz kendi iş yerinizi açabilirsiniz ya da dilerseniz bir başka iş veren ile beraber çalışabilirsiniz.

#odessaulusaltekniküniversitesi #odessapolitekniküniversitesi #ukraynadaüniversite

Ukrayna'nın Kiev Şehri ülkede en fazla üniversiteye ev sahipliği yapan şehirdir. Bu şehrin yanında Odessa, Harkov, Sumy, Lviv, Donets, Dnepropetrovsk, Donetsk, Ternopil gibi şehirler başta olmak üzere Ukraynada toplamda 312 üniversite vardır.

Dünya üniversiteler sıralamasında kendisine saygın bir konum edinen Odessa Üniversitesi ülke üniversiteler sıralamasında 20. sırada yer almaktadır.

Tercih Sebepleri

Odessa Ulusal Teknik ÜniversitesiOdessa Politeknik Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!