Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık

Başarıya ulaşmanızı sağlayacak eğitimi almak için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık

Mimar olmak istiyorsanız sıradan bir okulda okumak yerine çağı yakalamış, modern eğitim veren, isim yapmış ve yoğun talep gören eğitim kurumlarından birinde okumalısınız. Mimarlık çok önemli ve bir o kadar da iyi kazandıran bir meslektir. Ancak alacağınız eğitimin kalitesi de gelecekte gireceğiniz işin, kazanacağınız paranın en önemli nedenlerinden olacağı için eğitim konusunu asla ihmal etmemelisiniz. Özellikle mimar olmak istiyorsanız sınavlarla uğraşmak yerine yaratıcılığınız kaybetmeden, yeteneklerinizi köreltmeden hemen Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık bölümlerine başvurabilirsiniz. Lisans bölümlerine Türk öğrencileri hiçbir sınav şartı koşmadan kabul eden üniversiteler Avrupa Eğitim Kriterleri’ni uyguladıkları için çok iyi bir eğitim alırsınız.

Dünya standardını yakalamış üniversitelerle dolu olan ülke öğrencilerin her ihtiyacını düşündüğü için, teknolojik alt yapılarını da geliştirmiştir. Dünyanın her yerinden öğrenci kabul eden Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık bölümleri için lise diploması yeterli olmaktadır. Öğrencilerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkez ofisleri sayesinde bu özel şansı değerlendirmektedirler. Ülkenin bütün şehirlerinde Mimarlık okuyabilirsiniz. Özellikle Kiev, Harkov ve Donetsk şehirlerinde alacağınız eğitimleri diğer şehirlerdeki aynı ismi taşıyan üniversitelerde de alabilirsiniz. Lugans, Dnipropetrosvk ve Odessa şehir üniversitelerinde veya Lviv, İvano-Franvisk Herson teknik veya teknoloji üniversitelerinde de Mimarlık öğrencisi olabilirsiniz.

Mimarlık Fakültelerine Sınavsız Giriş

Saydığımız şehirler ülkenin en çok talep gören okullarına ev sahipliği yapmaktadır. Üniversitelerin hepsinde eğitim dili Rusça olduğu gibi, 200$ ile 4000$ arasında değişen yıllık harç bedelleri vardır. Ciddi anlamda düşük ücretler olması kıyas dahi götürmez diyebiliriz. Tabi ki Ukrayna Üniversiteleri Mimarlık bölümlerinde okurken ekonomik olarak büyük avantajlara sahip olacaksınız. Sosyal hayatı çok canlı olan şehirlerin hepsinde ev kiraları da, restoranlar da oldukça ucuzdur. Bol bol seyahat edebilir, sinemaya gidebilir, konser izleyebilirsiniz. Her anı dolu geçecek olan bir öğrencilik sizleri beklediğinden bir an önce başvuruda bulunmalısınız.

Yabancı öğrencilerin de tercih ettiği Ukrayna Üniversiteleri dinamik kampüs hayatı, güçlü akademik kadrosu ile herkesin beğenisini ve takdirini topluyor. Bununla da kalmıyor mezun ettiği öğrencilerine Avrupa’da birinci sınıf kalitede kabul gören, pek çok ülkede iş sahibi olmayı kolaylaştıran Europass mavi diploma veriyor. Yabancı öğrencilerle kaynaşabileceğiniz, Rusça öğreneceğiniz ve İngilizcenizi geliştireceğiniz sınavsız lisans eğitim şansınızı mutlaka kullanmalısınız. Donanımlı bir Mimar olmak, mezun olunca kendi ofisinizi veya şirketinizi kurmak, dünyaya açılmak istiyorsanız hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelin. Onlara hayallerinizi anlatın, danışmanlarınız ne yapmanız gerektiğini söylesin ve destek olsunlar.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!