Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi

Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi

Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi imkanlarından yararlanarak sağlanabilmektedir. Yılın istediğiniz zamanı Eurostar tıp eğitimi almak için ...

Ukrayna’da Eğitim Tıp Fakültesi

Tıp eğitimi almak için gecenizi gündüzünüze katmanız gerek yok. Sınavlarla boğuşmadan da Tıp Fakültesi okuyabilir, geleceğinizi başka bir meslek yerine sevdiğiniz meslek üzerine inşa edebilirsiniz. Üstelik bu yüksek standarttaki eğitim sürecini yurtdışında, son derece uygun rakamlarla, keyif içinde geçirebilirsiniz. Son yıllarda yoğun şekilde Türk öğrencilerin talep gösterdiği Ukrayna’da eğitim Tıp Fakültesi alanında da popülerleşmeye başladı. Gençlerimiz sınavsız şekilde kendilerine sunulan bu fırsatı değerlendirmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Kontenjanların hızla dolması nedeniyle gençlerimiz Haziran ayında başlayan başvuru tarihinde hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek işlemlerini başlatıyorlar.

Ülkenin hemen her şehrinde bulunan Tıp Fakültelerinin senelik harç bedelleri 2500-6000$ civarında değişiyor ancak eğitim dili hepsinde Rusça. Ek olarak gençlerimiz eğitimlerinde Ukraynaca ve İngilizce dersler de görüyorlar. Ukrayna’da eğitim Tıp Fakülesi alanında çok gelişmiş olduğu için seçeceğiniz üniversitelerin hepsinde dünya standardında öğrenim görürsünüz. Mezun olduğunuzda kolayca iş bulacağınız ve her ülkede çalışma olanağı sağlayan okullara başvururken hiçbir sınava girmenize de gerek yok. Artık siz de lise diplomanız sayesinde hayal ettiğiniz gibi doktor olabilirsiniz.

Tıp Fakültelerine Sınavsız Giriş

Tarihi, kültürü, sosyal yaşantısı ve gece gündüz hareketli hayatıyla sizlere eğlenceli bir öğrencilik yaşamı sunan Ukrayna’da eğitim Tıp Fakültesi konusunda da donanımlı bir öğrenime sahiptir. Sadece bilimsel olarak değil, sosyal olarak da gelişeceğiniz üniversitelerin başında Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi, Türk öğrencilerinin çokça okuduğu Dnipropetrovsk Üniversitesi, Odessa Tıp Üniversitesi sayılabilir. Her şehirde olan ve şehirlerin ismini alan İvano-Franvisk Herson Tıp Üniversitesi ya da yine sınavsız girebileceğiniz Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi de doktorluk hayallerinize ulaşacağınız okullardan bazıları.

Hiçbir sınava girmeden sizi kabul eden Harkov Tıp Üniversitesi ve Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi de Rusça eğitim veren, sınav istemeyen okullardan. Lviv Tıp Üniversitesi veya diğer okullardan birinde alacağınız eğitimler sayesinde siz de geleceğin en başarılı tıp hekimlerinden olabilirsiniz. Ukrayna’da eğitim Tıp Fakültesi konusunda ilerlediği için tercihlerinizden dolayı asla pişmanlık duymazsınız. Tüm okullarda Rusça eğitim alırken, her açıdan gelişmiş teknolojik ekipmanlar bulunan dersliklerde eğitim görürsünüz. Alanlarında uzman akademisyenlerden göreceğiniz eğitimler geleceğiniz şekillendirmekte son derece faydalı olacaktır.

İyi bir hekim olarak ailenizi gururlandırmak, iyi paralar kazanacağınız bu mesleği elde etmek için geç değil. Sınavlarla uğraşmak yerine senelik 2500-6000$ ödeyerek hemen Ukrayna’da eğitim almaya başlayabilirsiniz. Tüm bilgi ve işlemleriniz için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!