kiev mimarlık ve inşaat

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Sahip olacağınız mavi diploma ile Türkiye’ye geri döndüğünüzde de rahatlıkla iş bulabilme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Ukrayna’da eğitim hizmetlerini 1930 yılından günümüze dek başarılı bir şekilde yürütmekte olan kaliteli eğitim merkezlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber öğrencirimiz aşağıdaki bölümlerden birini tercih edebilirler.

Şimdi Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi bünyesinde eğitim verilmekte olan bölümlere bir bakalım;

 • Otomasyon ve Bilgi Teknolojileri Bölümü
 • Mimarlık Fakültesi Bölümü
 • Yapı Bölümü
 • İnşaat Mühendisliği Bölümü
 • Sıhhi Mühendisliği Bölümü
 • Coğrafi sistemleri ve Arazi Yöntemleri
 • Öğretmenlik Fakültesi Bölümü
 • Proje Yönetimi Bölümü
 • İnşaat Bölümü
 • Mekanik Mühendislik Bölümü
 • Otomasyon ve Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
 • Su kaynakları Bölümü
 • Ekoloji Bölümü
 • Jeodezi Kartografça Bölümü
 • Arazi Bölümü
 • Mimarlık Bölümü

Sizde dilerseniz her hangi bir şekilde üniversite sınavı stresini yaşamadan ya da üniversite sınavına girme gereği duymadan bu bölümlerin birinte sizin tercih edeceğiniz şekilde iyi bir lisans eğitimi görebilirsiniz. Verilmekte olan eğitimler dünyanın bilinen en gelişmiş eğitim sistemi bologna eğitim sistemi ile beraber sunulmaktadır. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber sizlerde kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutulabilirsiniz. Yapılacak olan çalışmalar dahilinde sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız konu ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak için lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde edeceğiniz lise diploması ile beraber alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız kayıt işlemlerinizi gerçekleştirecektir. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber yukarıda yazmış olduğumuz bölümlerden birinde iyi bir lisans eğitimi görebilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Eğitim

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde beceri kredi derslerini ve seminer derslerini mühendislik alanında kendini ispat etmiş profesyonel uzmanlar tarafından verilmektedir. Sizlerde alanında uzman kişiler tarafından verilmekte olan bu eğitimler ile beraber kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi özgür fikirleri destekleyen, mesleki yeterlilikleri dikkate alan, bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulama becerisi geliştirmeyi esas alan bir anlayış hâkimdir. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde alacağınız eğitimler ile beraber elde edeceğiniz diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde yüksek öğretim kurumu yani yök ile ona denklik sisteminde tutulduğundan dolayı elde edeceğiniz diplomaları ülkemizde kullanabileceksiniz. Hatta bunun yanı sıra Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler Avrupa’da uygulanan eğitim müfredatı ile bire bir aynı orantıda olduğundan dolayı yapılacak olan çalışmalarda Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde alacağınız diplomalar bir çok Avrupa ülkesinde de geçerli olacaktır.
Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Sizlerde her yıl Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde açılan yabancı öğrenci kontenjanlarından yararlanarak yukarıda yazmış olduğumuz bölümler dahilinde iyi bir şekilde lisans eğitimi alabilir ve bu alandaki çalışmalarınız ile beraber kaliteli bir sürece tabii tutulabilirsiniz. Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde alacağınız eğitimler ile beraber elde edeceğiniz diplomalarınız dahilinde dilerseniz kendi iş yerinizi açabilir dilerseniz bir başka iş veren ile anlaşarak çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir hayata, saygın bir çevreye aranan bir kişiliğe sahip olacaksınız.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi isterseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile sizlere yardımcı olacak olan ekip arkadaşlarımız ile ilgili konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabildiğiniz gibi bu alanda dilerseniz 0212 244 66 00 numralı telefon hattından merak ettikleriniz sorma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız durumu aranmaktadır. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz için gerekli olan bu lise diploması ile beraber alanında uzman ekibimiz sizlere bu konu ile detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için gerekli olan bir diğer unsur ise Ukranya’da eğitim için vize’dir. Ukrayna vizesi için bir sağlık raporuna ihtiyacınız var elde edeceğiniz bu sağlık raporu, sağlık bakanlığına bağlı olan bir sağlık kuruluşu tarafından verilmiş olmalıdır. Aids olmadığınıza dair alacağınız bu sağlık raporunun heyet huzurunda onaylanması gerekiyor. Aldığınız bu raporun tercümesinin sağlanarak noter huzurunda onay olması ve aynı zamanda kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber rahat bir yaşam standartlarına ulaşabilir, mimarlık ve inşaat sektöründe rahat bir çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bolgona eğitim sisteminden bahsedecek olursak bu sistem dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber elde edeceğiniz konular dahilinde başarılı bir çalışma sürecine tabi tutulabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda sizlerde iyi bir lisans eğitimi sürecine tabii tutulmuş olacaksınız.

Eurostar Yurtdışı Eğitim

Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Sizlerde dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak sizin için lazım olacak bilgileri alanında uzmanalaşmış olan ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde Rusça, İngilzce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber lisans eğitimi verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Bu süreç ile beraber yapacağınız çalışmalarda en iyi şekilde çalışmalarınızı bolgona eğitim sistemi ile beraber sürdüreceksiniz. Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz öncelikli olarak bu alanda tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirileceksiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi biliyoruz ki Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de yer almaktadır. Ukrayna konusunda bir kaç bilgi verecek olursak 24 Ağustos 1991 yılında Rusyadan ayrılarak tam bağımsızlığını ilan etmiştir. Karadeniz’in Kuzey kesimlerinde yer alan Ukrayna’nın etrafı %7 oranında karadeniz sularında yer almaktadır. Sizde Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde lisans eğitimi görmek isterseniz bu alanda doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilir bu alanda kapsamlı bir şekilde çalışma yürütebilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde yapılan çalışmalar ile elde edeceğiniz diplomalarınızı ülkemizde kullanabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!