Ukrayna’da Eğitim Mimarlık

Ukrayna’da Eğitim Mimarlık

Ücretsiz danışmanlık hizmetleri sayesinde Ukrayna’da eğitim mimarlık lisans programında okumak için Eurostar yurtdışı eğitim ofislerine mutlaka uğrayın.

Ukrayna’da Eğitim Mimarlık

Mimarlık hem çok popüler, hem de çok havalı bir meslektir. Hem bayanların, hem de erkeklerin yoğun ilgi duyduğu branşta eğitim almak gerçekten ideal bir durumdur. Lise yıllarından itibaren Mimar olmak isteyen gençler eğitim hayatlarını da bu şekilde düzenliyorlar. Yoğun bir sınav temposuna girdikleri gibi, gece gündüz Mimar olma hayalleriyle yatıp kalkıyorlar. Tabi ki gereken puanı alabilen gençler eğitimlerine kısa süre içinde başlayabiliyorlar. Verdikleri emeğin karşılığını alacak olmaları kendileri kadar ailelerini de mutlu ediyor. Bir de ideali ve hayali olsa da Mimarlık Bölümünde okuyamayanlar var ki asıl mesele onları mutlu edebilmekte. Ukrayna’da eğitim Mimarlık bölümünde okumak isteyen öğrenciler için pek çok avantajla dolu.

Konuya ilişkin bilginiz yoksa kısaca size müjdeyi verelim. Ukrayna’da eğitim Mimarlık alanında hiçbir sınavı kapsamıyor. Ne Türkiye’de Ygs veya Lys sınavlarına girmenize ne de Ukrayna’da herhangi bir başka sınava girmenize gerek kalmayacak. Doğrudan başvuru mümkün olduğu gibi, kayıt için de sadece lise transkript ve diplomanızın olması yeterli. Geri kalan teferruatları zaten Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri hallediyor. Tüm şehirlerdeki üniversitelerde Mimarlık bölümü mevcut olduğundan dilediğiniz kadar özgürce seçim yapabilirsiniz.

Geleceğin Mimarlarından Biri De Siz Olun

Ukrayna’da eğitim Mimarlık bölümünü seçenler için gerçekten çok keyifli geçer. Kiev ve Harkov şehrindeki üniversitelerde okumak emin olun büyük ayrıcalıktır. Donetsk veya Lugansk’ta bulunan üniversitelerde Mimarlık okumanız ise gece gündüz hareketli bir hayatınız olacağı anlamına gelir. Bütün şehirlerinde sosyal aktivitelerin bolca bulunduğu Ukrayna’nın Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv ve İvano-Franvisk Herson şehirlerindeki Teknik veya Teknoloji Üniversiteleri’ni tercih ederseniz de aynı haklara sahip olacaksınız. Netice her açıdan sizin lehinize olacaktır.

Ukrayna’da hangi şehre gitseniz farklı bir mimari ile karşılaşırsınız. Kendi Mimari tarihimizden sonra başka bir ülkenin Mimarisine de tanıklık etmeniz mesleki anlamda gelişmenize de olumlu katkılarda bulunacaktır. Hayal gücünüzü destekleyen eğitimler alabileceğiniz gibi, Avrupa’da kabul gören Europass diplomanız sayesinde mezun olunca farklı yönelişler içine de girebilirsiniz. Tüm şehirlerdeki üniversitelerde 2000$-4000$ yıllık harç bedelleri ödeyerek hayallerinize hemen kavuşabilirsiniz.

Sınavsız, mavi diploma alabileceğiniz, Rusça, İngilizce ve Ukraynaca öğrenebileceğiniz bu özel eğitime sahip olmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşmelisiniz. Deneyimleri ile size yol gösterecek olan, her türlü evrak işinizi halledecek ve sorunlarınızı üzerinizden alarak çözecek olan Eurostar sayesinde problemsiz geçen öğrencilik yıllarına sahip olabilirsiniz. Ailenizi memnun etmenin yanı sıra, tüm dünyada saygın bir mesleğe kavuşacak, iyi bir mimar olarak iş hayatına atılacaksınız.

Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!