Ukrayna’da Eğitim Ekşi

Ukrayna’da Eğitim Ekşi

Ukrayna’da eğitim ekşi sayfasında bulunan paylaşımlar yurtdışında eğitim almak isteyenlerin karar almalarını kolaylaştıracak niteliktedir.

Ukrayna’da Eğitim Ekşi

Ukrayna’da eğitim ekşi sözlük sayfalarına da taşınmış durumda. Sürekli entry girilen sayfalara baktığınızda herkes kendi tecrübelerinden veya duyduklarından bahsetmiş. Olumsuz yorumlara neredeye hiç rastlanmayan sayfalarda öğrencilerin aldıkları kaliteli eğitimden ve şehirlerdeki kıpır kıpır hayattan epeyce bahsedildiğini görürsünüz. Ukrayna her açıdan insanları mutlu eden, rahat yaşanan bir ülke olduğu için öğrenciler de hayatlarını son derece keyifli geçirirler. Sınavsız, puansız bir lisans programına kayıt olmakla beraber 1 yıl Rusça hazırlık görür ve diğer yandan İngilizce, Ukraynaca da öğrenmiş olursunuz.

Sınavları boş verip, artık idealinizdeki bölüme doğrudan başvuruda bulunmayı kafanıza koyduysanız muhtemelen siz de Ukrayna’da eğitim Ekşi sözlük entrylerini okuyorsunuzdur. Hemen her konuda bilgi veren sayfalarda karşılaşacağınız gibi, Ukrayna üniversiteleri eğitim kalitesi, kütüphaneleri, bilim ve sanata olan düşkünlükleri ile son derece popüler durumda. Tabi ki gençlere sınavsız eğitim sunuyor olması, Rusça eğitim vermesi de gençlerin dikkat ettiği ölçülendirmelerden birkaçı. Eğitim hayallerinizin hepsine ulaşabileceğiniz, Türkiye’nin yanı başında bulunan şahane bir ülkede okuyabileceğiniz bu fırsatı kaçırmamalı, daha çok bilgi edinmelisiniz.

Sosyal Medyada Ukrayna Eğitimi

Sizden önce giden veya sizin gibi gitmek isteyen öğrenci sayısını görünce gerçekten şaşırabilirsiniz. Ukrayna üniversiteleri sayısız Türk öğrenciyle dolu olduğundan hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Seçeceğiniz bölüme Ygs ve Lys olmadan girebileceğiniz gibi, Bologna Eğitim Kriterlerine uygun dersler alacaksınız. Avrupa’da kabul gören ve ülkemizde de tanınan Europass isimli mavi diplomayı alacak, her ülkede, her mecrada kolaylıkla iş bulabileceksiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası ile ilgili Ukrayna’da eğitim Ekşi sözlük entylerini okuyabilirsiniz. Hali hazırda öğrenci olan kişilerle sosyal medya üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Sizlere yaptığınız tercihin ne denli doğru olduğunu, ne kadar iyi bir eğitim sonucu mezun olacağınızı söyleyecekleri gibi, düşük harç bedellerinden de bahsedeceklerdir. Ekşi sözlükte göreceğiniz şeylerden biri de öğrencilerimizin düşük rakamlarla okumalarından ötürü ülke turlarına çıkabildikleri, harçlıkları ile diğer şehirleri ziyaret edebildikleridir.

Son derece konforlu, lüks bir hayat sürdürdüklerini de sözlük yazarlarının kendi ağızlarından duyabilirsiniz. Festivallerin, konserlerin, kültür turlarının ve sanat organizasyonlarının içinde var olmak, eğitiminizi hem bilimle, hem sanatla, hem de kültürle pekiştirmek için Ukrayna şahane bir seçenek olarak sizleri bekliyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde siz de çok yönlü bir eğitim hayatına kavuşabilir, istediğiniz bölümde okumak için sınavlara girmek zorunda kalmazsınız. Ekonomik koşullarda okumak, iyi akademisyenlerden iyi eğitimler almak, gelecekte hak ettiğiniz kariyere ulaşmak sizin de hakkınız.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!