Ternopil Ekonomi Üniversitesi

Ternopil Ekonomi Üniversitesi

Ternopil Ekonomi Üniversitesi ; Aile bütçeniz zorlanmadan en iyi üniversitelerden biri olan Ternopil Ekonomi üniversitesinde eğitim alarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ternopil Ekonomi Üniversitesi

Yurt dışı eğitim imkanlarından faydalanmak için imkanınız var ise mutlaka Ukrayna’nın en kaliteli eğitim veren merkezlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu üniversiteler dahilinde verilmekte olan eğitim ise bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bologna eğitim sistemi dahilinde üniversite öğrencilerimizi bilgiyi hazır bir şekilde alan pasif bir öğrenci konumunda görmekten ziyade bilgiye araştırarak ulaşmayı bilen ve elde ettiği bu bilgiyi başarılı bir şekilde kullanmayı başarabilen kişi olmasını sağlamaktan geçmektedir. Dolayısı ile öğrencimiz bu aşamada araştırmacı bir kişilik kazanmakta aynı zamanda ekip arkadaşları ile beraber iyi bir çalışma süreci içerisinde kendisini bulmaktadır.

Ternopil Ekonomi Üniversitesi bünyesinde eğitim vermekte olan öğretmenleri ise doğrudan öğrenciye bilgiyi hazır bir şekilde vermekten ziyade öğrencilerin konu ilgili araştırmalar yapmasını sağlayacak şekilde iyi bir eğitim vermesinden geçmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrenciler yapacakları araştırmları Ternopil Ekonomi Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanesinde ya da Ternopil Ekonomi Üniversitesi bünyesinde bulunan bilgisayar laboratuvarları ile beraber yapabilirken aynı zaman da elde ettikleri bu bilginin sonuçlarını olumlu ya da olumsuz bir şekilde kontrol etme imkanına sahip olmaktadır.

Bu bilgiler eşliğinde öğrenci çalışmalarını sürdürebilir iken aynı zamanda ekip arkadaşları ile birlikte yürütmekte olduğu çalışmalar eşliğinde gerek görsel dökümanlar gerek metinsel dökümanları birer taslak halinde kullanarak ya da elde ettikleri bu dökümanlardan birer sunum hazırlayacak bir şekilde çalışmalarını yürütmektedirler. Bu çalışmalar eşliğinde yapılacak olan sunum eşliğinde üniversite dahilindeki verilen bologna eğitim sistemi ile beraber gelen etcs kredi sistemi dahilinde öğrenciler başarılı bulundukları takdirde öğretmenler tarafından yılda iki kez kullanılmakta olan kanaat notu dahilinde bir üst sınıfa geçmelerine karar verilmektedir.

Ternopil Ekonomi Üniversitesi Eğitim

Bir iş veren gözünden yurt dışında eğitim almış öğrenciye bakacak olursak; Bir iş veren işe alacağı personelin daima çalışkan, zeki, alanında teknik donanımlara sahip, bilgili ve seri olmasını istemektedir.

Siz yurt dışında alacağınız eğitim ile beraber iyi bir yabancı dile sahip olacaksınız, iyi bir bilgi birikimine sahip olacaksınız, ekip arkadaşlarınız ile birlikte yaptığınız çalışmalar dahilinde iyi bir ekip çalışması hakimiyetine sahip olacak çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınıza liderlik vasfınızı gösterebileceksiniz, yapacağınız çalışmlar dahilinde iyi ve saygın bir yer edineceksiniz, temiz bir çalışma ortamına sahip olacaksınız, her hangi bir sorunda bireysel olarak değil ekip arkadaşlarınız ile beraber konuya çözüm sağlayacaksınız. Sizi diğerlerinden ayıracak olan konuya hakimiyetiniz ve yabancı dil bilginiz ile beraber daima ön planda tutulacaksınız.

Fakat siz bunlar eşliğinde ön planda olurken bu iş buraya kadar deyip bırakmamalısınız yeni nesil ve sürekli olarak ilerlemekte olan bir teknoloji sizi takip ediyor. Sizin yerinize çok daha iyi bilgi ve birikime sahip kişiler yetiştiriliyor. Bunun bilincinde olarak yeniliklere açık bir tavır sergilemeniz gerekmektedir.

Sizlerde dilerseniz Ternopil Ekonomi Üniversitesinde eğitim alabilirsiniz. Üstelik sınav stresi yaşamanıza da gerek yok. Dolayısı ile üniversite sınavına girmenize de gerek yok. Tek yapmanız gereken şey Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisine gelmeniz gerekmektedir. Kontenjanlar ve üniversite koşulları hakkında gerekli bilgilendirme burada yapılarak bu üniversitelerden eğitim hizmeti almanız için gerekli her türkü destek sağlanmaktadır.

Ayrıca 0212 244 66 00 numaralı EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ygs sınavına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Sınava girme şartı aranmıyor. Yani sınava girme gereği duymadan iyi bir eğitim için sizlerde gerekli başvuruları yapabilirsiniz ve sizlerde uzun yıllardır yurt dışından öğrenci kabul eden üniversitemiz dahilinde eğitim görebilirsiniz.

Ternopil Ekonomi Üniversitesi Eğitimi

1966 Yılında temelleri atılmış olan Ternopil Ekonomi Üniversitesi bünyesinde Bologna eğitim sistmeinden yararlanarak kaliteli bir eğitim verilmektedir. Bu süreç içerisinde tercih edeceğiniz bölüm dahilinde eğer iyi bir düzeyde yabancı dil bilginiz yok ise tek yapmanız gereken bir yıllık sürecek bir yabancı dil eğitimi hazırlık sınıfında eğitim görmeniz olacaktır. Bu süreç içerisinde çok iyi bir aksana sahip akıcı bir şekilde konuşabildiğiniz yabancı dil eğitimi almış olacaksınız. Bunun akabinde ise yapacağınız çalışmalar dahilinde Ternopil Ekonomi Üniversitesi bünyesinde dört yıllık lisans eğitimine başlayacaksınız. Bu eğitim süreci içersinde eğer iyi bir şekilde yabancı diliniz olduğunu düşünüyorsanız tek yapacağınız şey size göre hazırlanmış olan bir sınavdan başarılı bir şekilde geçmek olacaktır. Başarılı bir şekilde sınavdan geçtiğiniz takdirde bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimini almamakla beraber doğrudan dört yıl sürecek olan lisans eğitimine geçişiniz yapılacaktır.

Şimdi Ternopil Ekonomi Üniversitesi bünyesinde yer alan bölümlere bakacak olursak ;

Uluslar arası İktisat Bölümünde alanında uzman kişilerce eğitim verilmektedir.
İşletme Ekonomisi Bölümünde işletme ve ekonomi üzerine temelleri alacaksınız.
Pazarlama Bölümünde iyi bir lisans eğitiminden geçeceksiniz.
Muhasebe ve Denetim Bölümünde muhasebe tekniklerini en iyi şekilde öğrenerek denetimini sağlama başarısına sahip olacaksınız.
Finans ve Kredi Bölümünde ekonomi dersleri göreceksiniz.
Bankacılık Bölümünde iyi bir bankacı eğitimi alacaksınız.
İnsan Kaynakları Bölümünde işletmelerin bu departmanında çalışacak bilgiye sahip olmanız sağlanacak.
Çalışma Ekonomisi Bölümünde elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda rahat bir çalışma sürdüreceksiniz.
Dokümantasyon ve Bilgi Bölümünde kendinize uygun alanlarda iyi bir çalışma sergileyeceksiniz.
Ekonomik Teori Bölümünde alanında uzman kişiler tarafından eğitim göreceksiniz.
Sibernetik Bölümünde dümencilik ile ilgili eğitim alacaksınzı.
Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde geleceğin bilişim uzmanlarından biri olabilecek düzeyde eğitim alacaksınız.
Bilgisayar Bilimi Bölümü çerçevesinde iyi bir eğitim sürecinden geçirileceksiniz.
Yazılım Mühendisliği Bölümünde kaliteli bir yazılım eğitimi alacaksınız.
Uluslar arası Turizm Bölümünde alacağınız yabancı dil eğitimi ile beraber kaliteli bir eğitim sürecinden geçirileceksiniz.
Avrupa Ekonomisi Bölümünde bologna eğitim sistemi hakimiyetinde kaliteli bir eğitim süreceksiniz.
Avrupa ve Uluslar arası Politika kriz yönetimi Bölümünde mali ekonomik işler çerçevesinde eğitim alacaksınız.
Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümünde ekonomik faliyetlerle ilgili eğitim göreceksiniz.
Uluslar arası İlişkiler Bölümünde bilgi danışmanlık hizmetleri dahilinde bir lisans eğitiminiz olacak.
Bilgi ve Bilgisayar Bilimi Bölümünde bilişim sektörü dahilinde bir eğitim alacaksınız.
Sosyal Güvenlik Bölümünde güvenlik ve mali işler çerçevesi altında bir eğitim alacaksınız.
Devlet Yönetimi Bölümünde siyasal bilimler çerçevesinde bir eğitim göreceksiniz.
Hukuk Bölümünde iyi bir hukukcu olmak için iyi bir eğitime dahil olacaksınız.
Uluslar arası Yönetim Bölümü dahilinde siyasal bilimler çerçevesi altında bir eğitim göreceksiniz.
Turizm ve Otel İşletme Yöneticiliği (İngilizce Program) Bölümünde ingilizce turizm eğitimi alacaksınız.
Turizm Bölümünde turizm endeksli iyi bir eğitim sürecinden geçirileceksiniz..

Sizde dilerseniz yukarıdaki bölümlerden bir tanesini tercih ederek Ukrayna’da yer alan Ternopil Ekonomi Üniversitesi dahilinde bir eğitim sisteminde lisans eğitimi alabilirsiniz. Ternopil Ekonomi Üniversitesi öğrencisi olmak için öncelikle Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisine gelmeniz gerekmektedir. Kontenjanlar ve üniversite koşulları hakkında gerekli bilgilendirme burada yapılarak bu üniversitelerden eğitim hizmeti almanız için gerekli her türkü destek sağlanmaktadır. Ayrıca 0212 244 66 00 numaralı EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ygs sınavına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Sınava girme şartı aranmıyor. Yani sınava girme gereği duymadan iyi bir eğitim için sizlerde gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

UKRAYNA’DA YAŞAM KOŞULLARI:

Ukrayna seyahati öncesi yaşam koşullarını öğrenmek faydalı olacaktır. Ukrayna’nın para birimi Grivna’dır. Ukrayna’nın tüm şehirlerinde döviz büroları ve küçük büfelerde para değişimi yapılabilmektedir. En yaygın kullanılan ve az komisyonlu para değişimi için Amerikan Doları ve Euro götürmeniz öneriliyor. Şehir içinde 3 km’lik taksi yolculuğu 44 Grivna, belediye otobüsü bileti 2 Grivnadır. Ukrayna öğrenciler için ucuz ve uygun yaşam koşulları sunmaktadır. Ukrayna’da eğitim süreciniz boyunca rahat bir hayat yaşayabilirisiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!