Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi

Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi

Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi ; Eğitim harç ücretleri hem cazip fiyatlarla hem de sınavsız olarak hukuk fakültesine yerleşeyim ..

Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi

Herkese adalet gerektiği gibi, toplumların barış içinde yaşaması için de mutlaka adalet sisteminin düzgün işlemesi gerekir. Bu yüzden günümüzün en geçerli mesleklerinin başında Hukuk Fakültesi bölümleri gelir. Adalet aşkıyla yanan gençler bu bölümlerde okumak için gecelerini gündüzlerine katarak çalışmaktadırlar. Sınavlara uzun yıllardır hazırlanmak ve çok iyi puanlar almak bu bölümlerde okumanın temel şartı olmuş durumda ne yazık ki. Oysa Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi okumak isteyen öğrencilerimiz için, bu zorlu süreci tamamen ortadan kaldırıyor ve Türk öğrencilere sınavsız eğitim şansı veriyor. YGS veya LYS benzeri hiçbir sınavın olmadığı üniversitelerde hayalinizi süsleyen değerli mesleğinize yönelik eğitimler alabileceksiniz.

Elbette sadece Türk öğrenciler değil, dünyanın diğer ülkelerinden gelen öğrenciler de bu bölümlerde okumak için birbirleriyle yarışıyorlar. Başvuru tarihleri o yüzden çok kısa sürüyor zira yoğun ilgi gören Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi kontenjanları hızla doluyor. Sizlerin bu detayı mutlaka göz önünde bulundurması gerekiyor çünkü işlemleri ağırdan alan öğrencilerimiz maalesef bu altın şansı elde edemiyorlar. Daha sonra herhangi bir pişmanlık yaşamamak için Haziran ayında başlayan başvuru sürecini mutlaka erken bir tarihte değerlendirin ve Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleriyle görüşün.

Hukuk Eğitimi İçin Sınavlara Girmeyin

Ukrayna Üniversiteleri Hukuk Fakültesi bölümlerinde okumak için senelik ödemeniz gereken harç bedelleri oldukça düşük, diğer Hukuk eğitimi veren okulların ücretlerinin epeyce altındadır. Senelik 2000 ile 4000 Dolar arasında değişen ücretler Türk öğrencilerin de, ailelerinin de yüzlerini güldüren cazip rakamlardır.  Tüm Devlet Üniversiteleri ve Özel Üniversitelerde alacağınız Hukuk eğitimi Rusça dilinde yapılmaktadır ve öğrencilerimiz başvuru için herhangi bir sınava girmek zorunda değildir. Lise diploması ile gelecekte iyi bir Hukukçu olabilirsiniz.

Ukrayna’da Kiev Üniversitesi başta olmak üzere, Harkov ve Lviv Üniversitelerinde de hukuk eğitimi alabileceğiniz gibi, Donetsk ve Lugansk Üniversiteleri de Hukuk eğitiminize başvuruda bulunabileceğiniz eğitim kurumları arasındadır. Bulundukları şehrin isimlerini taşıyan bu önemli eğitim kurumlarına girerek Bologna Eğitim Kriterlerine uygun şekilde öğretim görürsünüz. Saydığımız bu üniversiteler dışında Odessa Üniversitesi, Dnipropetrovsk ve Ivano-Franvisk Herson Üniversiteleri de Rusça eğitim veren ve Hukuk Fakültesi olan okullardandır.

Tüm üniversiteler bilimsel çalışmaları ve geniş akademik kadroları ile Türk öğrenciler kadar yabancı öğrencilerin de başvuruda bulunduğu popüler okullardır. Sizler de başvuru tarihlerinde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çalışanları ile görüşerek kıymetli okullarda saygın bir Hukuk eğitimi alabilir, geleceğinizde iyi bir avukat, savcı veya Hakim olabilirsiniz.

Hukuk Fakültesi’ne Dikey Geçiş İmkanından Kimler Faydalanabilir ?

  1. Adalet Meslek Yüksek Okulu
  2. Kamu Yönetimi
  3. Polis Meslek Yüksek Okulu
  4. Polis Akademisi

Bu Bölümlerden Mezunlar Eurostar’ın  Anlaşmalı Üniversiteleri’nde Ukrayna’da Hukuk Fakültesinde Akts İle Geçiş Yapabilirler.

Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!