odessa ulusal hukuk akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi 'nde lisans eğitimi alarak mümkün olabilmektedir. Siz de kendinizi ve geleceğinizi garanti altına alın.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Lisansınızı tamamlamak için rotanızı yurt dışında eğitime çevirdiyseniz ve hukuk alanında eğitim almayı düşünüyorsanız tercih edebileceğiniz okullar arasında Odessa Ulusal Hukuk Akademisi de yer alıyor. Sadece Türkiye’de değil dünyanın hemen her ülkesinde adından söz edilen ve milyonlarca yabancı öğrencinin tercih etmek isteyebildiği okul 2000 yılında çok daha fazla ön plana çıktı. Bu tarihten itibaren eğitim alanında adından daha fazla söz ettirmeye başladı.

Çünkü Odessa Ulusal Hukuk Akademisi 2000 yılında Ukrayna’nın en iyi okulu seçildi. Eğitim kurumu aslında oldukça köklü bir geçmişe sahip. Her ne kadar adı bazı dönemlerde değişime uğramış olsa da aslında kuruluş tarihi 1847 ve bu tarihten itibaren sekteye uğramadan binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam ediyor. Ukrayna’nın güney bölümünde yer alan okul hukuk alanında ön plana çıksa da aslında bir yargı eğitimi yuvası olarak da görülüyor.

Bilimin ve kültürün de merkezi konumuna yükselmiş ve ülkenin eğitim çevresi tarafından da kabul görmüş olan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olmayı da başarıyor. Okulun geniş bir edebiyat arşivine dönüşmüş olan kütüphanesi, ön plana çıkan bölümleri arasında bulunuyor. Pek çok kaynağa kolaylıkla ulaşılabilen kütüphane, öğrenciler için adeta bir araştırma merkezi haline gelmiş durumda.

Son derece aktif olmasıyla da dikkat çeken Odessa Ulusal Hukuk Akademisi en önemli uluslararası festivallere dahi katılarak çeşitli ödüller aldı. Okulun kendi bünyesinde tiyatro grupları ve dans grupları yer alıyor. Öğrencilerden de büyük ilgi gören aktivite grupları tüm öğrencilerin boş zamanlarını kendi hobileri doğrultusunda geçirebilmelerine olanak tanıyor. Kampüs içerisinde tenis kortu, futbol alanları, basketbol ve voleybol alanları hatta mini bir yarış pisti dahi bulunuyor. Spora ilgi duyan ve spor yapmak isteyen gençler kampüs dışında alan aramak durumunda kalmıyor. Sadece eğitim döneminde değil, tüm yıl boyunca bu spor alanlarının tümü öğrencilere hizmet veriyor.

Ukrayna’nın Odessa Ulusal Hukuk Akademisi şubeleri Tiraspol, Moldova ve Bulgaristan’da yer alıyor. Aynı zamanda ülkenin Kherson, Kirovohrad, Mycolaiv, Rih ve Kryvyi kentlerinde de çalışma merkezleri mevcut. Bu kentlerde kalmayı tercih eden öğrenciler, çalışma merkezlerinde ders çalışma ve ödev hazırlama imkanına sahip olabiliyor. Öğrenciler gayet konforlu bir eğitim dönemi geçirme şansını bu imkanlar sayesinde elde edebiliyorlar.

Ayrıca Ulusal Hukuk Akademisi kendi bünyesinde bir hukuk kolejine de sahip. Halk İdaresi yüksek lisansı için özel bir departmana da sahip olan okul tüm öğrenciler için imkanlarını sonuna kadar kullanıyor. Lisans eğitimini bu okulda tamamlamak isteyen çok sayıda Türk öğrenci mevcut. Siz de tercihinizi bu okuldan yana kullanabilir ve köklü bir üniversitede eğitim alma şansını kolaylıkla elde edebilirsiniz. Konuya dair daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlığı firmaları ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

#odessahukuk #odessaüniversitelerihukuk #ukraynahukuk #ukraynadahukuk #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #adaletdikeygeçiş #adaletlisanstamamlama #ukraynahukukeğitimi #hukukdikeygeçiş #türkçehukuk #türkçelisanstamamlama #türkçeadaletlisanstamamlama #yurtdışındahukuk #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!