Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı ; Okuyabilmek için sınav şartına tabi tutulmanız gerekmiyor. Eurostar tüm işlemlerinizi büyük bir hızla hallederek kayıtlarınızı gerçekleştiriyor.

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı

Mavi bayraklı limanları olan Ukrayna denizcilik konusunda bir hayli ilerlemiş durumdadır. Öyle ki dünyanın en iyi limanlarına ve tersanelerine sahiptir. Elbette bu nedenle Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı bölümü de uluslararası bir önem arz etmektedir. Dünyanın her yerinden Gemi kaptanı olmak isteyen öğrenciler Ukrayna’ya gelmektedir ve aldıkları muazzam eğitim sonrasında tüm dünya tersanelerinde, limanlarında iş bulmaktadırlar. Alanında en iyi eğitmenler, akademisyenlerle çalışan üniversitelerde eğitimler Odessa şehrinde verilmektedir. Odessa Denizcilik Akademisi’nde verilen eğimler sayesinde gençlerimiz hayal ettikleri mesleğe kavuşabiliyorlar.

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı okumak için sadece lise diploması gerekiyor ve üniversite sınavı da dahil olmak üzere ne Ygs ne de Lys sınavına girmeye gerek kalmıyor. Doğrudan başvuru yapılabilecek bölümde diğer mesleklere göre daha etkili ve teknik eğitimler alınmaktadır. Gemi Kaptanı olmak son derece zor ve ciddi eğitimler gerektiren bir iştir. Eğitim dili Rusça olan Odessa Denizcilik Akademisi’nde Gemi Kaptanlığı eğitimi taban puan uygulamasına sahip olmadığından her Türk öğrencinin başvuru yapması mümkündür.

Açık Denizlere Yol Alın

Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı bölümünden mezun olan gençler dünyadaki tüm limanlarda çalışabiliyorlar. 12 ay boyunca staj imkanı olan bölümde gençlerin her alanda uzmanlık alma hakları da mevcuttur. Hayallerinize uzanan yolda bu denli özel bir lisans eğitimi almak için sizleri Ukrayna Üniversiteleri’ne bekliyoruz. Geleceğinizi açık denizlerde çalışarak geçirmek, hayallerinize dokunacak kadar yakınlaşmak istiyorsanız sınavsız lisans eğitim fırsatını kaçırmamalısınız. Ucuz harç ücretleri olan bölümden mezun olduğunuzda oldukça yüksek maaşlarla işe başlayabilirsiniz. Rusça öğreneceğiniz için isterseniz Rusya ve Ukrayna’da da çalışabilirsiniz.

Bugüne kadar Türk öğrencilerin başvurup mezun olduğu ve iyi iş imkanları bulduğu Ukrayna Üniversiteleri Gemi Kaptanlığı bölümleri sayesinde siz de geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Ülkemizde bu bölümde okumak isteyen gençlerimiz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde geniş imkanlara sahip bir meslek sahibi oluyorlar. Dünyanın her yerine gidebilecekleri bu çok özel bölümde uygun harç bedellerine okuyabildikleri gibi, bir yandan da mezun olduklarında iş sıkıntısı çekmiyorlar. 4 yıllık Gemi Kaptanlığı eğitiminden sonra 12 ay da staj gören gençler için aldıkları eğitim tüm limanlarda dünyanın her tersanesinde geçerli hale geliyor.

Alanınızda en iyi hocalardan eğitim görmek, yabancı dil öğrenmek, açık denizlerde çalışmak için bu büyük fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. Avrupa Eğitim Kriterleri’ne göre verilen eğitimler sayesinde gençler kalifiye iş gücü haline geliyorlar. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizleri seçtiğiz bölümde en iyi şartlarda okumanız için destekleyeceğinden herhangi bir sorunla da karşılaşmayacaksınız.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!