Ukrayna Üniversiteleri Dikey Geçiş

Ukrayna Üniversiteleri Dikey Geçiş

Hazırlanması gereken belgeleri sizin için hazırlayacak olan uzman danışmanlık kurumu sayesinde kolayca dikey geçiş yapabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Dikey Geçiş

İki yıllık Meslek Yüksekokulu diplomanız size istediğiniz hayat koşullarını sağlayamayacaksa ve gözünüz aslında hala gönlünüzün olduğu, eskiden beri hayalini kurduğunuz o bölümde ise o zaman bırakın sınavlarla uğraşmayı ve Ukrayna Üniversiteleri dikey geçiş şansınızı değerlendirin. Etrafınızda Ukrayna’da okuyan ve aldıkları kaliteli eğitimden bahseden birileri mutlaka olmuştur. Zira Türk öğrencileri son yıllarda akın akın Ukrayna’da okumak için başvuruda bulunuyorlar. Diğer gençlerden daha fazla iş imkanına sahip olabileceğiniz, mali konuda bütçenizi zorlamayacak, Türkiye’ye yakın ve çok sayıda kaliteli üniversitesi olan Ukrayna’da öğrenci olun. Tüm hayatınız bir okul seçimiyle değişecek ve mesleki kariyerinizi başarı dolu hanelerle sağlamlaştıracaksınız.

Dikey geçiş imkanından yararlanarak Ukrayna’da eğitimine istediği bir bölümde devam etmek isteyen gençlerimiz Eurostar Yurtdışı Danışmanlığı sayesinde hayallerine kavuşuyorlar. Yoğun talep alan Ukrayna üniversiteleri ile Eurostar yetkililerinin yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde artık Türk öğrencilerimiz dikey geçiş yaparak hemen eğitimlerine 3. sınıftan başlayabiliyorlar. Tabi ki dikey geçiş yapabilmeniz için öncellikle 2 yıllık bir okuldan mezun olmanız ve diplomanızla başvurmanız gerekiyor. 1 yıl boyunca Rusça hazırlık okuduktan sonra anlaşmalı üniversitelerden birinde eğitiminize 3.sınıftan başlayabilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri dikey geçiş konusunda sizden istenen herhangi bir sınav veya puan olmadığı için hayal ettiğiniz mesleğe gerçekten çok yakın olabilirsiniz.

Dikey Geçiş Sınavlarına Takılmayın

Dikey geçiş yapabilmek için girilen sınavlar Ukrayna üniversitelerinde olmadığı için sorun yaşamayacaksınız. Yakın bir ülke olmasından dolayı ailenizin de içi rahat edebilir çünkü kısa süre içinde onların yanına uçabilirsiniz. Tabi ki çok ucuz olması, öğrenciler için üniversitelerde pek çok festival ve eğlence düzenlenmesi de öğrenciliğinizin zevkli geçeceğinin ifadesi. Ukrayna Üniversitesi dikey geçiş imkanınızı kullandığınızda Rusça, İngilizce ve Ukraynaca öğrenecek, sene kaybı yaşamayacak ve Europass diplomanız sayesinde her ülkede rahatlıkla iş bulacaksınız. Eğlenceli arkadaşlıklar kurabileceğiniz ülkede cebinizde kalan parayla yakın ülkeleri de gezmeye gidebilir, eğitiminiz esnasında yapacağınız stajlarla bilginizi de artırabilirsiniz.

Artık iki yıllık diplomanızın esiri değilsiniz. Size sunulan çok sayıda alternatifi değerlendirip hayalinizdeki mesleğe yönelik eğitim alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizler için pek çok üniversiteyle anlaşma yaparak, şansınızın artmasını sağlamıştır. Dikey geçiş koşullarının kolaylığı ve Eurostar danışmanlığı sayesinde tüm isteklerinize kavuşabilirsiniz. Üniversitelerin ve dikey geçiş yapmak isteyeceğiniz bölümlerin harçları, hangi şehirlerde oldukları ve hangi bölümleri kapsadıkları ile ilgili Eurostar iletişim bürolarına gidebilirsiniz. Sizlere ihtiyaç duyacağınız her konuda en doğru bilgiyi sunacak, her türlü işleminizi yapacaklardır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!