Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa ; Ukrayna eğitim danışmanlığı Bursa kaliteli eğitim için kayıt işlemlerinizi hızlandıracak ve en kısa ...

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Bursa

Ayaklarına gelen bu fırsat sayesinde her öğrenci ve veli ofislerden Ukrayna hakkında geniş çaplı bilgiler alabiliyorlar. Hangi şehirlerde kaç üniversite olduğunu, okullardaki eğitim sistemini, yatay veya dikey geçiş imkanlarını veya yüksek Lisans, Doktora bölümleri için şartların neler olduğunu kolaylıkla öğreniyorlar. İşinin ehli danışmanlar sayesinde siz de Bursa’dan Ukrayna’ya gidebilir, hayallerinizin ufkunu daha da genişletebilirsiniz. Biraz cesaret ve biraz da araştırma sayesinde Ygs ve Lys gibi sınavlara girmeden doğrudan dilediğiniz lisans bölümüne kayıt yaptırabilirsiniz. Senelik harç ücretlerinin pek çok özel üniversiteden bile düşük olduğu ülkede ekonomik açıdan asla zorlanmazsınız.

Bütçenizi yormadan, ailenizin şartlarını zorlamadan okuyabileceğiniz Ukrayna üniversitelerinde eğitim dili Rusçadır. Aynı zamanda İngilizce ve Ukraynaca eğitimler de alacağınız için mezun olduğunuzda dil bilginiz pek çok gence göre daha fazla olacak, bu da size daha çok iş imkanı yaratacaktır. Europass mavi diploma sahibi olarak Türkiye’de de iş bulabilir veya Avrupa’da birinci sınıf kalite kabul edilen diplomanızla başka ülkelerde de çalışabileceksiniz. Nitellikli eğitim veren, her ülkeden sayısız öğrenci ağırlayan okullara başvuru ve kayıt işlemlerini ülkemizde Ukrayna eğitim danışmanlığı Bursa şubelerinden de yapabilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek ilk günden itibaren sorunsuz bir eğitim için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Eğitiminize Sorunsuz Başlayın

Türkiye’ye çok yakın bir Avrupa ülkesinde okuyarak sizinle aynı eğitimi alan pek çok kişiye fark atabilir, onlardan daha donanımlı ve bilgili şekilde mezun olabilirsiniz. Uzman danışmanlar sayesinde seçeceğiniz bölümden mezun olduğunuzda nerelerde iş bulabileceğinizi de öğrenebilirsiniz. Dilerseniz Ukrayna’da akademik kariyer yapabilir yahut Rusça bilmenizden ötürü Rusya’da da çalışabilirsiniz. Ukrayna eğitim danışmanlığı Bursa şubelerindeki çalışanlar her sorunuza cevap vereceklerdir. Aklınızda hiçbir şüphe kalmadan, başlayacağınız eğitim hayatınız boyunca yanınızda olacakları gibi, sizler için her türlü evrak işlerini de takip edeceklerdir. Başvuru işlemleri esnasında iki ülkenin resmi makamları arasında yapılması gereken yazılı iletişimleri de danışmanlık firmanız sizin için halledecektir.

Hem yurtdışında okuyacak, hem de Ukrayna eğitim danışmanlığı Bursa şubesindeki harika insanlarda eğitiminiz boyunca destek alacaksınız. Hal böyle olunca da hayal ettiğiniz mesleğe kavuşmanız an meselesi olacaktır. Sizlere en iyi hizmeti sunacak olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde eğitiminiz esnasında nerede barınacağınızı merak etmeyeceksiniz. Uçak bileti alımınızda veya vize sorunlarında, yurt veya ev kiralama işlemlerinizde her zaman yanınızda olacakları gibi, eğitim süreniz boyunca da sizleri asla yalnız bırakmayacaklardır.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!