Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya ; Geleceğini en iyi şekilde tasarlamak isteyen öğrencilerin yoğun talep gösterdiği profesyonel firmalardan bir tanesi Eurostar eğitim danışmanlığıdır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya

Antalya’da yaşayan gençlerimiz kendi şehirlerinden uzaklaşmadan yurtdışı eğitimleri için başvuru ve kayıt işlemlerini hızlıca halledebiliyorlar. Son yıllarda ülkemizden çok sayıda öğrencinin yoğun talep gösterdiği Ukrayna üniversiteleri, cazip eğitim fırsatları ile Antalyalı öğrencilerimizin de hayallerini süslüyor. Binlerce öğrencimizin okuduğu ve mezun olduğu okullar Avrupa’da kabul görmüş, Bologna Eğitim Kriterleri doğrultusunda eğitim veren, her türlü teknolojik alt yapıya sahip büyük öğretim kurumlarıdır. Her öğrenciye mezun olduğunda Europass mavi diploma alır. Ukrayna genelinde okullarda eğitim 3 dilde yapılmaktadır. Rusça, Ukraynaca ve İngilizce görülen eğitimler sayesinde öğrenciler çok daha nitellikli şekilde mezun olmaktadır. Elbette bu üniversitelere giriş işlemleri için öncelikle Ukrayna eğitim danışmanlığı Antalya şubeleriyle görüşmeniz gerekmektedir.

Doğru bilgi almanız doğru eğitim almanız manasına gelir. Yalan yanlış bilgilere veya internetteki bilgi kirliliğine fazla itibar etmeden, size en yakın Ukrayna eğitim danışmanlığı Antalya şubesine gidiniz. Danışmanların sizlere vereceği cevaplar eğitiminize daha güvenli şekilde başlamanızı sağlayacağı gibi, aynı zamanda ailenizin de içini ferahlatacaktır. Geleceğinizi güvence altına alacağınız okullara girmek için sizden Ygs veya Lys sınavı yahut herhangi bir taban puan istenmediği gibi, dilerseniz 2 yıllık diplomalarınızla dikey geçiş bile yapabilirsiniz. Hangi okullarda lisans eğitimi alabileceğinizi, hangi şehirde okuyacağınızı danışmanlarınızdan öğrenebilirsiniz.

Avrupa Kriterlerine Uygun Eğitimler Alın

Sadece lisans eğitimi için değil, Ukrayna üniversitelerini Yüksek Lisans ve Doktora eğitimi için de tercih eden sayısız öğrencimiz var.  Bilime öncelik tanıyan, Avrupa kriterlerine ve dünya standartlarına uygun eğitimler veren üniversiteler mezunlarına çok sayıda iş imkanı da sunuyor. Siz de bu okullarda teorik bilginizi artırırken, iş hayatına yönelik bazı çalışmalar da yapabileceksiniz. Uluslararası platformlar tarafından desteklenen pek çok projede yer alabileceğiniz gibi, staj yapma şansı da bulacaksınız. Tüm bunlara çok cazip, uygun harç bedelleri ödeyerek sahip olabilirsiniz. Okullar hakkındaki detaylı bilgileri alabileceğiniz Ukrayna eğitim danışmanlığı Antalya şubeleri sayesinde siz de bu avantajların hepsine sahip olabilirsiniz.

Eğitiminizi istediğiniz bölümde sürdüremiyorsanız ve sınavlardan bir türlü istediğiniz puanı alamıyorsanız artık üzülmenize gerek yok. Ailenizi ekonomik olarak sarsmadan yurtdışında okuyabilir ve hayal ettiğiniz bölüme sınavsız şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Sınav olmanda girebileceğiniz Ukrayna üniversiteleri için yılın belli zamanlarında açılan başvuru ve kayıt tarihlerini kaçırmamalısınız. Yoğun talep olduğunu aklınızda tutmalı ve bir an önce Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubeleri ile görüşerek, konuya ilişkin en kesin, en doğru bilgileri almalısınız. Eurostar sayesinde eğitiminizle ilgili her işleminiz güven içinde gerçekleşecektir.

Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!