Odessa Denizcilik Akademisi

Odessa Denizcilik Akademisi

Ukrayna’da kariyerin için önemli adımlar atmak istiyorsan sen de hemen Odessa Denizcilik Akademisinde lisans okumak için başvuru yapmalısın.

Odessa Denizcilik Akademisi

Hayatınızın en önemli kararlarından biri de üniversite ve bölüm tercihi yaptığınız anlardır. Sevdiğiniz bir mesleğe sahip olmak, mutlu, kendine güvenen, başarılı bir birey olabilmek için gereklidir. Hayalleriniz uzak diyarlara gemiyle yolculuk etmeyi içerebilir. Gemi kaptanı olmak veya gemi mühendisliği okumak da hayaliniz olabilir. Denizciliğe merakınız varsa o zaman sizi işin ehli, dünya standardını ölçü alan Ukrayna Üniversiteleri’nde eğitim almaya davet ediyoruz. Herhangi bir sınava girmeden direkt olarak istediğiniz bölüme kaydolabilirsiniz. Odessa Denizcilik Akademisi, tüm hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz çok özel bölümlerle dolu. Sınava girmeden siz de Lojistik değeri dünya çapında olan ve uluslararası platformlar içinde de çok önemli olan Akademide öğrenci olabilirsiniz.

Denizcilik üzerine en iyi ve en kaliteli eğitimleri almakla kalmayacak, üstelik her türlü teknik becerinizi geliştirebilecek, teorik bilgilerinizi pratiğe de dökebilecek çeşitli imkanlar bulacaksınız. Teknolojik tersanelere sahip olmanın yanı sıra öğrencilerin her türlü konforunun düşünüldüğü Odessa Denizcilik Akademisi sayesinde Rusça da öğrenebileceksiniz. Dünyanın her yerinde geçerliliği olan bir mesleğe erişmek sınavsız mümkün olduğu gibi, bu denli kaliteli bir eğitimi Ukrayna’da almak da büyük bir şanstır. Ekonomik rakamlarla okuyabileceğiniz gibi, tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için alacağınız Europass mavi diploma ile dünyanın her ülkesinde işe girebilirsiniz.

Dünya Çapında Denizcilik Eğitimi

Hiçbir sınav olmanda dünya çapında bir eğitim veren Odessa Denizcilik Akademisi öğrencisi olduğunuzda sayısız profesörün dersine gireceksiniz. Ülkenin en saygın okullarından olduğu gibi, en geniş akademik personele de sahip olan Akademi son derece popülerdir. Yurt dışından sayısız yabancı öğrenciyi ağırlamasının yanı sıra, verdiği yüksek standarttaki eğitimlerle de adından söz ettirmektedir. Bu eğitimi aldığınızda siz de artık hayallerini sınırlara takılmadan yaşayanlardan olacaksınız. Geminizi tasarlayabilir, gemi yolculuklarında mürettebat olabilir veya tersanelerde çalışabilirsiniz. Dünyanın tüm limanlarının size kapılarını açacağı bu çok özel eğitim fırsatını sunan Ukrayna Üniversiteleri hakkında Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarından mutlaka bilgi almalı ve başvuru fırsatını değerlendirmelisiniz.

Her öğrencinin hem eğitim, hem de sosyal açıdan tercih ettiği Ukrayna Üniversiteleri ufkunuzu genişletmekle kalmayacak, çok uluslu pek çok arkadaşlık kurmanızdan dolayı yabancı dil bilginizi de genişletecektir. Gece hayatı, eğlenceleri, sosyal ortamları, aktiviteleri, öğrenciler için yapılan pek çok kampus faaliyeti ile Ukrayna Üniversitelerini seçmek hayal gibi bir öğrencilik geçirmek demektir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde Türk öğrencilerinin en çok keyif aldığı ve eğitim kalitesiyle hem kendilerinin, hem ailelerinin yüzünün güldüğü Ukrayna Üniversiteleri’ne kayıt yaptırabilirsiniz.

Konumu

Eurostar Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!